Не дозволяйте працедавцеві вирішувати свої проблеми за Ваші кошти

Ми знаємо як захистити Ваші трудові права!


Державна служба зайнятості, Державна інспекція України можуть бути об'єднані в єдиний орган 28.10.2013        
Державна служба зайнятості, Державна інспекція України можуть бути об'єднані в єдиний орган Наміри об'єднати Державну службу зайнятості України з Державною інспекцією України і утворити єдину структуру-Державну службу по праці і зайнятості - була розглянута за круглим столом в Комітеті Верховної Ради з питань соціальної політики. Учасники круглого столу призвали більш ґрунтовніше вивчити і обговорити ініціативу об'єднання Державної служби зайнятості і Держпраці. Пропозиції учасників заходу будуть викладені в рекомендаціях.
Звільнення за ініціативою працедавця - що робити і на що розраховувати?
Звільнення за ініціативою працедавця - що робити і на що розраховувати?
Отже, ні для кого не новина, що окрім того що працівник сам може звільнитися, його можуть і звільнити за ініціативою працедавця. Тільки давайте не будемо плутати ініціативу...
Виплати після звільнення за ініціативою працівника - кому і чому?
Виплати після звільнення за ініціативою працівника - кому і чому?
Отже, спершу розглянемо ситуацію коли працівник за власним бажанням вирішив звільнитися. Для, цього,згідно ст. 38 Кодексу законів про працю (далі КЗоТ)...

Трудове право

Як правило, працедавці вимагають від своїх працівників  беззастережного виконання своїх обов'язків. Проте, як показує практика, самі вони не поспішають наслідувати трудове законодавство. В результаті, працівники щоб уникнути звільнення або натиску з боку керівництва продовжують терпіти порушення не лише трудових прав,але й особистого знущання. В даному випадку найвірнішим рішенням буде звернення до професійного юриста. Повірте, такого повороту подій Ваш недбалий керівник не чекає.

Ви зіткнулися з такими питаннями, як незаконне звільнення, відмова у виплаті компенсації,несанкціоноване розірвання трудового договору? Вас змушують написати заяву на звільнення? Наші фахівці готові допомогти Вам відновити справедливість. Все, що вам треба, це заповнити форму на нашому сайті, і з Вами в найкоротші терміни зв'яжеться наш оператор, за допомогою якого Ви виберете відповідного.

Якщо Вас звільнили без об'єктивних причин і з порушенням  КЗоТу, то ви маєте право на відновлення на роботі з компенсацією вимушених пропусків. Якщо Ваша компанія збанкрутіла або була ліквідована, то Вам повинні виплатити компенсацію при звільненні. Якщо ваше підприємство простоює, Ви також маєте право на стягнення власної заробітної плати. Пам'ятайте, що Ви віддаєте свої сили, час і потенціал, і за це маєте право на винагороду.

Наші юристи допоможуть Вам провести переговори з начальством і вирішити трудову суперечку до суду. Якщо ж це неможливо, ми складемо позовну заяву і представимо Вашу справу в суді. Звернення до наших адвокатів - це не спосіб розв'язати війну, це можливість врегулювати конфлікт. Заповніть заявку - і Ваші проблеми будуть вирішені якісно і швидко.