Всі публікації

Що потрібно знати про право на збройний самозахист та про його принципову відмінність від інших прав

Автор: Закалюжна Інна  •  15 December 2015


 Короткоствольна зброя.

1. Чому саме про збройний самозахист - тому що це єдиний вид самозахисту, який не є дискримінаційним, який доступний абсолютній більшості громадян - молодих і старих, чоловіків і жінок, здорових і хворих, атлетів та з фізичними вадами. Не всі спроможні втекти від нападника, нокаутувати озброєного ножем наркомана одним ударом, витримати без шкоди для здоров'я удари дерев'яним кийком або металевим прутом. Витягнути пістолет, револьвер і зробити влучний постріл впритул після кількох тренувань спроможний майже кожен.

Чому саме короткоствольна нарізна зброя - це єдиний вид вогнепальної зброї, який ви можете мати з собою всюди, де це буде потрібно. А ні гладкоствольна рушниця, а ні нарізний карабін не є тією зброєю, яку ви можете мати з собою завжди. У вас нема можливості захистити себе від нападу озброєного злочинця, якщо ви не маєте вогнепальної зброї.

Поліція не захистить вас від нападу озброєного противника, у кращому разі вона схопить і передасть до суду нападника. Але вам від того вже не буде легше. І нема значення, чим озброєний нападник: вогнепальною зброєю, чи холодною, чи ударної дії. Все одно, якщо він не попередив вас про напад, ви не маєте шансів захиститися без вогнепальної зброї. Хіба що диво може вас врятувати. Дива трапляються, але не раджу на них покладатися.

Без права збройного самозахисту право на самозахист є декларативним, дискримінаційним, таким, яке неможливо реалізувати практично.

2. На відмінність від будь-яких політичних, економічних, соціальних прав право на збройний самозахист є природним, оскільки є реалізацією біологічної потреби в безпеці. Біологічна потреба в безпеці є вродженою для усього живого світу. Будь-яке зовнішнє (всупереч особистій волі) обмеження потреби людини у безпеці є таким самим насильством над нею, як обмеження у дихання, воді, їжі, заплідненні та народженні дітей. Таким чином право на збройний самозахист після права дихати, пити, їсти, народжувати є первинним у відношенні до інших прав. Відповідно заперечення права громадянина на збройний самозахист є запереченням його природного біологічного права. 3. Без можливості захистити себе від насильства, від примусу, громадянин ніколи не є вільним. Людина, яка передає свою природну потребу у безпеці і виняткове право збройного самозахисту іншим, зокрема державним органам насильства і примусу, є повністю залежними від них. Ти завжди залежиш від того, хто задовольняє твою природну потребу, яку ти не спроможний або не маєш права задовольнити самостійно.

Без права на збройний самозахист ти не є вільним громадянином. Без права на збройний самозахист ти у кращому разі підданий, у гіршому раб. Усвідомте: люди, які проти вашого права на збройний самозахист, або прагнуть вас поневолити і тримати в покорі, або самі мають рабський спосіб мислення.

І на останнє. Україна у смузі невизначеності, і кожного з вас може торкнутися не лише зовнішня війна, але й внутрішня. Без права на збройний самозахист, без зброї і надійних озброєних сусідів, без ваших умінь і постійної готовності застосувати зброю у разі непередбачуваних соціальних потрясінь ви можете втратити все, що є у вашому житті. Багато країн навколо нас це пройшли. Тому озброюйтеся і долучайтеся до нашої вимоги оформити це наше право офіційно, через зміни до Конституції України і прийняття відповідних законів, зокрема про цивільну зброю і боєприпаси.

Джерело:  Українська Асоціація власників зброї 


Автор
фото
Адвокат (Житомир) Виконано завдань: 0 Відгуків: 242

Loading...
В даному розділі статей більше немає