Всі публікації

Декретні виплати

Автор: Андрій Кузьмін  •  07 March 2013


Допомога по вагітності та пологах - це оплата відпустки (декретної відпустки), яка надається жінкам на підставі медичного висновку. Відпустка в зв'язку з вагітністю та пологами (декретна відпустка) триває 70 календарних днів до пологів та 56 календарних днів після (всього - 126 днів). В разі ускладнення пологів або при народженні двох чи більше дітей, післяпологова відпустка збільшується до 70 днів. Витрати на відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами покриваються за рахунок коштів Фонду Соціального Страхування з Тимчасово Втрати Працездатності. Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами призначається, якщо звернення за нею надійшло не пізніше ніж через шість місяців з дня закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами.

Право на державну допомогу в зв'язку з вагітністю та пологами мають всі жінки (в тому числі неповнолітні, безробітні (допомога у розмірі 100 відсотків мінімального розміру допомоги по безробіттю (для жінок, зареєстрованих у центрі зайнятості як безробітні). ), приватні підприємці, студенти).

Як оформити: Листок непрацездатності видається за місцем спостереження за вагітною (жіноча консультація) з 30 тижнів вагітності одразу на 126 календарних днів. Його потрібно принести в бухгалтерію за місцем роботи. Далі працівниця пише заяву. Приблизна форма заяви наступна:  Прошу надати мені відпустку по вагітності та пологах з ХХ.ХХ.ХХр. по ХХ.ХХ.ХХр. (листок непрацездатності — серія, №)

Після цього оформлюється Наказ про надання відпустки. Приблизний текст Наказу наступний:

На підставі розділу IV статті 17 Закону України «Про відпустки», Івановій Олені Олександрівні, менеджеру відділу постачання, надати оплачувану відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами — з ХХ.ХХ.ХХр. по ХХ.ХХ.ХХр.

 Підстава: заява Петрової О.О., листок непрацездатності — серія, №, виданий ………).

Допомога повинна бути призначена не пізніше десяти днів з дня отримання необхідних документів від працівниці. Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами повинна бути виплачена у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати. Якщо заробітна плата на підприємстві виплачувалася а декретні не отримані, то підприємство порушує законодавство.

Сума відпускних у зв’язку із вагітністю та пологами повинна бути виплачена під час найближчої виплати заробітної плати. Зазвичай підприємства виплачують ці суми за свій рахунок, а потім чекають на відшкодування з боку соц. страху. Проте, дехто чекає, поки фонд перерахує суми допомоги на рахунок підприємства, а вже тільки потім виплачують іх працівниці. Законодавством передбачено, що допомога у зв’язку з вагітністю та пологами повинна бути виплачена у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати. Допомога повинна бути призначена не пізніше десяти днів з дня отримання необхідних документів, тобто листка непрацездатності від працівниці.

Далі бухгалтер підприємства повинен звернутися до Фонду Соціального Страхування з Тимчасової Втрати Працездатності для того, щоб отримати відшкодування суми оплати відпускних у зв’язку з вагітністю та пологами. Необхідно надати копію листка непрацездатності працівниці, копію наказу про надання відпустки та написати заяву на відшкодування сум відпускних. Після проведення перевірок Фонд з тимчасової втрати працездатності повинен відшкодувати підприємству суми сплачених відпускних.


Автор
фото
Юрист (Київ) Виконано завдань: 0
Кровяков Артур
http://eco.leopolis.eu/mama/rodu/vuplatu.html
20 August 2013 в 02:46

Loading...
В даному розділі статей більше немає