Всі публікації

Муніципальна поліція

Автор: Шевчук Юрий  •  11 July 2014


10.07.2014 р. у парламенті був зареєстрований новий закнопроект, положення якого стосуються муніципальної поліції. Саме "Про муніципальлну поліцію" його назва. За цим законопроектом "муніципальна поліція" – озброєний орган місцевого самоврядування, який створюється сільською, селищною, міською радою з метою захисту життя, здоров'я, прав і свобод членів відповідної громади, їх власності, природного середовища, інтересів громади від протиправних посягань.  Муніципальна поліція села, селища, міста є підзвітною і підконтрольною відповідній раді, яка її утворила, підпорядкована її виконавчому комітету, відповідному сільському, селищному, міському голові. Муніципальна поліція села, селища, міста є юридичною особою і наділяється цим та іншими законами власними повноваженнями, в межах яких діє самостійно і несе відповідальність за свою діяльність відповідно до закону. Звичайно це добре, коли створюються органи для захситу життя, здоров'я, прав та свобод громадян. Але за цим законопроектом муніципальна поліція крім  забезпечення виконання рішень місцевих рад щодо благоустрою територій населених пунктів (тобто додаткові штрафи для господарюючиї суб'єктів за те, що не справляються комунальщики)  буде ще  й виконувати  забезпечення виконання рішень з питань  правил торгівлі на ринках та захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях, Цікаво, а чим тоді тепер буде займатися міліція???

         Також законопроектом пропонується надати муніципальній проліції функцію забезпечення охорони будівель органів місцевого самоврядування, об’єктів комунальної власності, а також об’єктів транспортної інфраструктури (метро, зупинок громадського транспорту, вокзалів, причалів тощо). Тобто тепер чим тоді будуть займатися ті ж самі охоронні служби і та сама ж міліція?

       Також мініципальна поліція буде  надавати у межах своїх повноважень допомогу депутатам відповідної ради, представникам державних органів влади і громадських об'єднань у здійснені їх законної діяльності.

         А що колеги думаєте ви з цього приводу?

 

 


Автор
фото
Юрист (Вінниця) Виконано завдань: 2 Відгуків: 11
Денисов Николай
упаси Бог дать нашим мерам свою ручную милицию-будут её использовать для отжима бизнеса и земли
13 July 2014 в 13:34
Шевчук Юрий
Денисов Николай, а в Виннице ее уже создали) пока она занимается только благоустройством территорий...но штрафами уже грозит.
13 July 2014 в 14:15

Loading...
В даному розділі статей більше немає