Всі публікації

Правова допомога для учасників мирних протестів.

Автор: Кацалап Андрей  •  04 December 2013


У рамках Асоціації правників України працює Центр правової допомоги для учасників мирних протестів. До роботи центру вже приєдналося більше 70 юристів та адвокатів з різних регіонів країни, які готові надавати безкоштовну юридичну допомогу постраждалим.

В даний час основна кількість юристів готова допомагати громадянам у Києві , також допомога можлива у Вінниці, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Львові, Полтаві, Сумах, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Чернігові, у містах Бучач (Тернопільська області), Новоград-Волинський (Житомирська область), Острог (Рівненська область) та Сімферополі. Кількість адвокатів постійно збільшується.

Телефон цілодобової гарячої лінії Центру правової допомоги: 044-229-10-29. За цим телефоном черговий юрист прийме звернення кожного, хто потребує допомоги, надасть усну консультацію або організує оперативне реагування у разі виникнення невідкладних ситуацій. Консультації та допомога юристів є безкоштовною.

Прохання небайдужим юристам та адвокатам - приєднуйтеся. Право на юридичну допомогу кожному громадянину має реалізовуватися.


Автор
фото
Юрист (Київ) Виконано завдань: 24 Відгуків: 32
Бондарчук Вадим Володимирович
Добрий день. Я також готовий до надання правової допомоги. Як мені зареєструватися?
05 December 2013 в 16:52 1
Кацалап Андрей
Бондарчук Вадим Володимирович, вся необхідна інформація тут - http://www.uba.ua/ukr/news/2753/
06 December 2013 в 15:58

Loading...
В даному розділі статей більше немає