Полный пакет документов
для ведения кадровой документации предприятия в соответствии с КЗоТ Украины 2018
Вартість: 299 грнВсі публікації

З яких документів починаеться перевірка на підприємстві, державними органами з питань праці

Автор: Осикин Владимир  •  05 November 2018


Загальне ознайомлення з початком проведення перевірки

Якщо Ви прагнете починати свою діяльність легально й в майбутньому не мати проблем з державним інспектором праці, то Вам варто заздалегідь підготувати перелік необхідних документів. Створити статутний капітал й статут підприємства – недостатні умови. Проте фактично вони входять до базового необхідного переліку документації та перевіряються державною інспекцією праці в першу чергу. Але перед цим необхідно ще обдумати умови праці робітників, шляхи залучення додаткових коштів у разі потреби та можливі ризики, а не лише піклуватися про власні фінансові вигоди.


Довідка про реєстрацію суб’єкта господарювання

Після встановлення легітимності підприємства, переходять до перевірки цього документу, адже саме він дає право на здійснення обраного виду господарської діяльності. Повна назва довідки - виписка або витяг про реєстрацію суб’єкта господарювання з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Інспекція праці може перевірити достовірність документу у електронному сервісі. Якщо його не буде виявлено, власник підприємства може отримати штраф, зауваження про необхідність реєстрації, попередження про потребу у припиненні діяльності чи іншу міру покарання.


Встановлення повноважень керівника суб'єкта господарювання

Наявність керівника в компанії також перевіряється. Відсутність такої людини означає те, що немає особи, яка реально несе відповідальність за результати діяльності компанії. Відповідно до цього, якщо будуть виявлені порушення, не буде кого карати.

Подібний етап реалізується шляхом ознайомлення з контрактом при умові його наявності. Інший варіант – перевірка наказу про призначення керівника на посаду, визначення його повноважень, додатково паспортні дані та ідентифікаційний номер.

Ці зауваження елементарні й без виконання таких дій неможливо нормально організувати роботу на підприємстві, тому це повністю в інтересах власників організацій.

 Автор
фото
Адвокат (Київ) Виконано завдань: 7 Відгуків: 3

Loading...
В даному розділі статей більше немає