Здравствуйте,
Первое - что значит "числюсь" - где, кем, как?
Перечень, на который Вы сослались, насколько я знаю действующий (возможно коллеги меня подправят), но соглано ему это должности, с сотрудниками которых заключаются договора. С вами договор не заключался, и в перечень вы не входите.
Далее, что значит "техники, которая числится якобы за мной?" - опять же как и где числиться?
Обычно, за вами закреплятеся то, что вы получаете в работу/обслуживание, согласнодокументам, в которых вы расписываетесь, или сдаете на склад/хранение, или согласно должностной инстуркции перечислено точное оборудование с названием, количеством, инвентар номером которое за Вами закреплено.
Немного правового анализа:
В разі нестачі матеріальних цінностей та нанесенню таким чином шкоди підприємству, у працівника виникає матеріальна відповідальність.
Відповідно до п. 2 ст. 134 КЗПП відповідно до законодавства працівники несуть матеріальну відповідальність у повному розмірі шкоди, заподіяної з їх вини підприємству, установі, організації, у випадках, коли:
2) майно та інші цінності були одержані працівником під звіт за разовою довіреністю або за іншими разовими документами;
Працівник має право добровільно покрити нанесені ним збитки.
В разі відмови працівника:
Стаття 1353. КЗпП Визначення розміру шкоди
Розмір заподіяної підприємству, установі, організації шкоди визначається за фактичними втратами, на підставі даних бухгалтерського обліку, виходячи з балансової вартості (собівартості) матеріальних цінностей за вирахуванням зносу згідно з установленими нормами.
У разі розкрадання, недостачі, умисного знищення або умисного зіпсуття матеріальних цінностей розмір шкоди визначається за цінами, що діють у даній місцевості на день відшкодування шкоди.
Стаття 136. Порядок покриття шкоди, заподіяної працівником
Покриття шкоди працівниками в розмірі, що не перевищує середнього місячного заробітку, провадиться за розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, а керівниками підприємств, установ, організацій та їх заступниками - за розпорядженням вищестоящого в порядку підлеглості органу шляхом відрахування із заробітної плати працівника.
Розпорядження власника або уповноваженого ним органу або вищестоящого в порядку підлеглості органу має бути зроблено не пізніше двох тижнів з дня виявлення заподіяної працівником шкоди і звернено до виконання не раніше семи днів з дня повідомлення про це працівникові. Якщо працівник не згоден з відрахуванням або його розміром, трудовий спір за його заявою розглядається в порядку, передбаченому законодавством.
У решті випадків покриття шкоди провадиться шляхом подання власником або уповноваженим ним органом позову до районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду.