Все публикации

Поддерживаем петицию против монополии адвокатуры и необоснованного удорожания юридических услуг!

Автор: Романченко Артём  •  22 сентября 2015


Коллеги, юристы, адвокаты, их настоящие и будущие клиенты и просто все посетители сайта! 

Поддерживаем петицию к гаранту соблюдения Конституции Украины о недопущении внесения изменений в Конституцию Украины относительно установления МОНОПОЛИИ АДВОКАТУРЫ как исключительной меры юридической деятельности, состоящей в обеспечении защиты прав, свобод и законных интересов физических и юридических лиц, их представительства в органах судебной власти.

Следствием принятия предполагаемых изменений в Основной Закон будет ограничение обычным юристам, не адвокатам права свободного доступа к профессии, а обычным людям значительное удорожание стоимости предоставления юридических услуг!

https://petition.president.gov.ua/petition/2809


Автор
фото
Юрист (Киев) Выполнено заданий: 0 Отзывов: 240
Сердюк Богдан
Тут скоріше мова не про монополію адвокатури, а йдеться про її повний контроль з боку влади, тощо, та існування її як незалежної інституції загалом. При обмеженні юристів на участь у теперішніх судових процесах, влада банально і невдовзі встановить вплив не тільки над судом (що вже починається), але і над захистом, а всі ми плавно повернемось навіть не до судочинства часів Кучмо-Януковича, а до сьогодення Білорусі чи то Путінської Росії, а згодом і до КНДР...!!! Наступним кроком влади має бути закручування "гайок" та "приструнення" всіх адвокатів за їх найменший і не підконтрольний "чих"...ну і т.д. і т.п. (десь так для початку та за не далекою, та не інтелектуальною і убого-збоченою логікою послідовників і прихильників ідей В.Медведчука так як це намагались здійснити останні у 2002-2004 роках)!
Отже, приєднуйтесь АДВОКАТИ і всі не байдужі юристи і громадяни до ПІДТРИМАННЯ вказаної електронної петиції, бо все негативно-велике починається з малого і не помітного! Розповсюджуйте дане звернення по всіх усюдах для якомога більшого залучення суспільності до підтримання вказаного процесу і недопущення зміцнення диктатури та недопущення на послаблення і фактичного знищення НЕЗАЛЕЖНОЇ АДВОКАТУРИ УКРАЇНИ !!!
23 сентября 2015 в 11:29 2
Сердюк Богдан
Говорили, писали, балакали, сіли та й ледь 627 підписів за 5 тижнів "нашкрябали"! :-(
16 октября 2015 в 11:43 1

Loading...
В данном разделе статей больше нет