Все публикации

экспертиза давности изготовления документа

Автор: Ю Евгений  •  18 ноября 2013


Господа юристы! Многие из Вас в своей профессиональной деятельности сталкивались с необходимостью проведения экспертизы по установлению возраста документа (подписей, печатей, текстов). Данный вид экспертных исследований является одним из проблемных видов по своей реализации в Украине.

Кого интересует данная тема, прошу задавать вопросы. Полагаю это будет интересно.


Автор
фото
Выполнено заданий: 0
Ю Евгений
Не можу з Вами погодитись не теоретично ні практично, оскільки існують методики дослідження давності виконання документів, і практика проведення таких експертиз.
07 декабря 2013 в 21:10
Ю Евгений
Я не знаю наскільки Ви маєте відношення до аналізу практики проведення таких експертиз. На якому такому "професфйному" аналізі експертної практики Ви можете оцінювати рівень достовірності, обгрунтованості таких експертиз. Якщо Ви не маєте хімічної освіти та не володієте хоча б теоретичним рівнем підготовки в методах інструментального хімічного аналізу.... то звичайно для Вас будь які фізико-хімічні експертизи це не більше як "магія".
07 декабря 2013 в 21:56
Ю Евгений
Згоден, що з невігласами спілкуватися доводиться частенько, і навіть з такими, що свої припущення декламують впевнено і безапелляційно. Експертного стажу у багатьох вистачає і з отриманням дипломів проблем не існує. Вивчайте міжнародний досвід проведення експертиз з визначення віку документів в міжнародних наукових виданнях таких як, Forensic Science International. Також будуть інформативні матеріали міжнародної робочої групи по експепртизі документів, наукові роботи в галузі судової експертизи документів Тросман, Старцевой, Батигіной, Бежанішвілі, Агінського. Також в РФ вийшло ряд патентів по методам визначення віку документів.
10 декабря 2013 в 14:29

Loading...
В данном разделе статей больше нет