Все публикации

Операция "ЛИКВИДАЦИЯ" хозяйственных судов?

Автор: Радомская Елена  •  18 ноября 2013


Найближчим часом в рамках судової реформи буде ухвалено рішення про ліквідацію всіх господарських судів України.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на високопоставлене джерело в адміністрації президента.

"Ми готували такий проект давно. Найближчим часом буде прийнято рішення про передачу функцій госпсудів судам загальної юрисдикції. Днями аналогічну реформу запустили в Росії. І ми з цікавістю спостерігаємо за її реалізацією", - сказав співрозмовник агентства.

Він також зазначив, що ліквідація господарських судів повинна привести до зниження рівня корупції.

"Ні для кого не секрет, що останнім часом госпсуди стали епіцентром корупції і кидають тінь на всю судову систему, яка після реформи почала більш ефективно працювати", - уточнили в АП.

"Ми бачимо більше виправдувальних рішень і в цілому, рішень спрямованих на відновлення прав громадян. Але господарські суди не дають людям можливість відчути результати реформ, гальмують реформи, кидають тінь на всю владу в цілому, і тому підлягають ліквідації", - сказало джерело.

Мережа господарських судів включає місцеві (обласні, Києва, Севастополя та АР Крим) господарські суди, 7 апеляційних господарських судів, а також Вищий господарський суд України.


Автор
фото
Юрист (Донецк) Выполнено заданий: 0 Отзывов: 1
Ляшенко Анна
Выдержка из статьи неполная. Там говорится о том, что суды выносят оправдательные приговоры и вообще молодцы.
А по поводу объемов работ... Жаль, что не посетили Вы Хозяйственный в Киеве. В день состав судьи может насчитывать около 30 дел. Так что, кому-то вершки, а кому-то корешки... )))
19 ноября 2013 в 23:19 2
Шевчук Юрий
Я вважаю, що якщо скасують господарські суди, то від цього покращень буде мало. Суди загальної юрисдикції стануть ще більш загруженими справами. Якість розгляду справ стане взагалі нульовою. Це по-перше. А по- друге, мабуть нікого не цікавить що буде далі з працівникаим господарського суду. Я не маю на увазі суддів, бо то окрема ситуація. Я маю на увазі секретарів, помічників, діловодів, тощо. Більшість з них стане безробітними. Мабуть ні для кого не є секретом Полішинеля, що у господарських судах справи розглядаються більш обєктивно.
20 ноября 2013 в 10:20 2
Ткаченко Татьяна
Отношусь к этому крайне негативно. Хозяйственные суды рассматривают дела быстро и в основном качественно. Что касается коррупции - не давайте взяток,и все будет нормально.
Лучше бы снизили размер судебного сбора, а то скоро все юристы и адвокаты без работы останутся.
07 апреля 2014 в 20:43 1

Loading...
В данном разделе статей больше нет