Все публикации

Захист прав адвоката

Автор: Осикин Владимир  •  09 августа 2012


У проваджені Комітету захисту професійних прав адвокатів ВГО "Рада адвокатів України" знаходиться заява адвоката М'яктов Тараса Михайловича. у вказаній зяві адвокат скаржиться, що були порушені його професійні права, а саме, що 02.09.2011 р. в його помешканні було проведено обшук, під час якого, працівниками податкової міліції, які проводили обшук, було порушено адвокатську таємницю. 


З приводу даного факту Комітет звернувся до прокуратури м. Києва з повідомленням про злочин. Дане повідомлення було переслано для проведення перевірки до прокуратури Дарницького району м. Києва. Прокуратура Дарницького району м. Києва, грубо порушивши вимоги ст. 97 КПК України, відповідь на наше повідомлення про злочин дала у формі листа, спираючись при цьому на норми Закону України "Про звернення громадян".
Не погодившись з такою відповіддю Комітет звернувся до суду зі скаргою про визнання незаконною бездіяльності заступника прокурора Дарницького району м. Києва
28.04.2012 р. скаргу Комітету, фактично, задоволено. Прийнято рішення направити прокурору Дарницького району м. Києва повідомлення про злочин Комітету, для прийняття рішення в порядку ст. 97 КПК України.


І лише зараз прокуратура приступила до виконання постанови суду. 06.08.2012 р. адвокат Тарас М'яктов дав свої пояснення старшому слідчому Дарницької прокуратури м. Києва по суті фактів викладених у повідомленні про злочин Комітета захисту професійних прав адвокатів. Впевнений, що цього разу прокуратура не наважиться давати відповідь у порядку Закону України "Про звернення громадян".


Але будемо бачити, зараз чекаємо на відповідь прокуратури.


Автор
фото
Адвокат (Киев) Выполнено заданий: 7 Отзывов: 3

Loading...
В данном разделе статей больше нет