Налоговое право

Податковий інспектор - Адвокат

Швидке замовлення
* — поля обов'язкові
або зателефонуйте нам по телефону
+38(067) 246-54-44

Мяктов Тарас Михайлович

Адвокат М'яктов Тарас Михайлович
свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № 3340

Спеціалізація:
- Кримінальне право. Злочини у сфері економочної (господарської) діяльності
- Податкове право. Оптимізація податків, оскарження рішень податкових органів, представництво в адміністративних судах

Надіслати e-mail: topfreelawyer@gmail.com
Або телефонуйте за номером: +38(067) 246-54-44Адвокат М'яктов Тарас Михайлович

Великим попитом на ринку юридичних послуг є питання по відносинам з податковими органами. Акти податкових перевірок у більшості своїх випадків відображають  безпідставне нарахування податків і зборів, а тому з метою захисту прав та законних інтересів клієнтів, юристи або адвокати вимушені оскаржувати податкові-повідомлення рішення (ППР) в судовому порядку. Накази на перевірку, податкові вимоги, дії або бездіяльність податківців також підлягають оскарженню, та є невід’ємною частиною роботи юриста, який спеціалізується на податковому праві. Постійні зміни у податковому праві породжує велику кількість питань у підприємців, а тому відсутність юриста підвищує вірогідність вчинення тих чи інших помилок.

Крім того, за минулі роки, підприємці та власники бізнесів вимушені були працювати по відповідним негласним правилам, у зв’язку з чим зіткнулися з проблемою нікчемності угод, які були укладені під час здійснення їх господарської діяльності. Виявлення податковими органами таких угод у звітності підприємств тягнуть за собою визнання таких угод фіктивними, та в свою чергу тягнуть донарахування податків, зборів, пені та штрафів. Допит керівника підприємства в якості свідка є невід’ємною частиною наслідків взаємовідносин з фіктивними підприємствами та «податковими ямами».   

Консультації адвоката та юриста в галузі податкового права дає можливість клієнту прозоро зрозуміти суть проблемних питань та варіанти їх вирішення з мінімальними грошовими витратами. Юрист податкового права, який більшу частину своєї юридичної практики працював в органах податкової служби, є спеціалістом у швидкому вирішенні питань платників податків. Супроводження адміністративних спорів по оскарженню ППР включає в себе повний перелік послуг з питань, які виникають в ході усього процесу. Допит свідка по взаємовідносинам з контрагентом є психологічним навантаженням на клієнта, а тому перед початком проведення допиту потребує спеціальної підготовки за участю адвоката. Багатий досвід супроводження допитів надає нам знання, якими адвокати користуються при проведенні відповідної підготовки клієнтів.

Запити податківців або інших органів прокуратури, щодо надання копій або оригіналів первісної господарської документації не завжди відповідають вимогам чинного законодавства, а тому надання правильної, законної та вмотивованої  відмови є також роботою фахівця права. 

Послуги:

- підтвердження реальності угод 
- супроводження допитів по взаємовідносинам з фіктивними контрагентами, "податковими ямами"
- позитивне супроводження адміністративних справ по оскарженню ППР
- відновлення свідоцтва ПДВ
- підтвердження відомостей про юридичну особу
- повна консультація з питань податкового права

Задать вопрос Юристам
"Top"