Майоров Василь Олександрович


Протистояння комерційним банкам:
1. Реструктуризація кредитної заборгованості (погашення кредиту з дисконтом);
2. Припинення договорів поруки;
3. Схемний запуск позовної давності по кредиту;
4. Скасування виконавчих написів;
5. Формування комплексної стратегії відносин з банком;
6. Представництво інтересів позичальників в суді;

Швидка безкоштовна первинна консультація
* — поля обов'язкові
або зателефонуйте нам по телефону
+38(063) 595-87-10


Майоров Василь Олександрович

Майоров Василь Олександрович
адвокат, к.ю.н. свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №3575

Дисертація: “Цивільно-правова характеристика договорів з банками»

e-mail: 2432873@gmail.com
контактний телефон: 063-595-87-10


Майоров Василь Олександрович

 Виходячи з досвіду ведення кредитних справ (в нашому провадженні знаходяться приблизно 150 справ, з такими банками як: «Надра», «Ерсте банк», «Сведбанк», «Ощадбанк», «Морський транспортний банк», «Мегабанк», «Укрсоцбанк», «Фінанси та Кредит», банк «Південний», «ОТП банк», «Альфа-банк», ВАТ «Універсал банк», «Кліринговий дім», «Приватбанк», «ВБР», «АВАЛЬ», а якщо рахувати по 2 судових засідань на тиждень з 2007 року – всього більше 500 проведених засідань) пропоную наступні РЕАЛЬНІ схеми вирішення кредитних відносин:

 1. Якщо судові розгляди підходять до завершення або рішення вступило в силу, що дасть змогу банкам забрати майно и продати через аукціон, в цьому випадку необхідно ініціювати судовий розгляд на заставне майно і в суді накласти арешт на нього, що зробить неможливе продажу такого майна через публічні торги.

 2. Якщо після всіх судових розглядів справи, Вами займається державна виконавча служба, то такому випадку необхідно оскаржувати її дії в суді та ініціювати окремий судовий розгляд.

 3. У випадку, якщо ваш борг передали іншому банку (Дельта банк), в цьому разі є наступні моменти, на які необхідно звернути увагу, а саме: Дельта-банк, коли робить виконавчий напис нотаріуса, не надсилає вимогу, а за таких обставин виконавчий напис можна скасувати; продаж права вимоги банка, у якого скасували ліцензію не відповідає закону. Такий договір переуступки можна визнати недійсним. Є рішення Верховного Суду України.

4. Якщо у Вас є кредит та є вільні кошти, то в такому випадку найбільш оптимальний варіант є купівля з дисконтом процентних облігацій випущених банком з подальшим представленням їх до погашення, що дасть змогу провести взаємозалік та зарахувати проценти в рахунок погашення кредита. Вказана схема випробувалась на практиці та є досить дієва.

5. Пропонуємо консультації з приводу схем збереження майна від стягнення не пов’язаних з відчуженням, з приводу переоформлення кредиту та заміни сторін кредитного договору, повернення депозитів, консультації з питань отримання кредиту, тощо.

 6. Якщо Ви є поручителем за кредитним договором, то при дослідженні судової справи, можливо настали певні обставини, при яких договір поруки припиняє свою дію (є реальна можливість припинити договір поруки). Є реально виграна справа по «Укрсиббанку», «Альфа банк», «НАДРА», «Дельта банк» тощо.

 7. Викупаємо заставне майна за ціною більшою, ніж експертна оцінка ДВС.

8. Супроводження участі в акціях від «Укрсиббанку» та «Дельта банку».

9. Розробка комплексних схем протидії банкам.

10. Супроводження та організація викупу майна через ДВС на вашу людину.

 11. Списання неустойки ефективне тоді, коли вона занадто завищена і перевищує або дорівнює сумі кредитного боргу, оскільки відповідно до законодавства, розмір неустойки не може перевищувати загальну заборгованість.

 12. Організація та супроводження процедури викупу заборгованості, яку передали колекторам. Орієнтовна сума викупу складає 50 відсотків від загальної кредитної заборгованості. Ведення переговорів з колекторами. Оскарження викупу заборгованості, якщо вона проведена після початку ліквідації комерційного банку — є реальна нова судова практика.

13. Супроводження реструктуризації заборгованості. Багато банків пропонують реструктуризацію, але насправді, вона такою не є, оскільки в кредитних договорах прописують так, що погашається частина боргу (неустойка на штрафи), а не тіло кредиту. Супроводження вказаної процедури дозволить убезпечити Вас від цього.

 14. Оскарження прилюдних торгів. В процесі проведення та підготовки до торгів, можливо будуть ряд порушень, які дадуть змогу в подальшому визнати торги недійсними, що дасть змогу повернути закладене майно, а при збігу певних обставин, взагалі його вивести, оскільки в певний момент, воно перебуває не під арештом та заставою, а іпотека взагалі припиняється, у випадку продажу її з прилюдних торгів.

 15. Визнання виконавчого напису нотаріуса таким, який не підлягав виконанню. ДУЖЕ ефективно, коли в іпотеку передає особа відмінна від позичальника, оскільки іпотека взагалі припиняється, у випадку продажу його з прилюдних торгів (ст.. 17 ЗУ «Про іпотеку»). Таким чином, іпотекодавець може вимагати повернення свого майна після оскарження прилюдних торгів.

16. Наші клієнти звертаються тоді, коли вже пізно, а ми, на підставі досвіду, можемо вам змодулювати ситуацію так, щоб банк зробить ряд помилок, якими можна скористатись в майбутньому і при цьому, майже не порушуючи графік платежів. Це дозволить поміняти грошові кредитні потоки таким чином, що в майбутньому повернути частину коштів або зробити взаємозалік і навіть вивести при певних обставин заставу. Ефективне для юридичних осіб з поручителями та великою кількістю додаткових угод до кредитного договору. В будь-якому випадку, ви отримуєте аналіз вашої ситуації, а питання оплати лежить в площині вашої згоди роботи з нами.

17. Якщо ви не платите за кредитом, можливо у кредитному договорі є пункт, який запускає механізм позовної давності, тоді треба правильно використати вказаний момент. Наприклад, в договорах «Укрсоцбанк», якщо ви не платите 3 міс., починає діяти відлік позовної давності.

Задать вопрос Юристам
"Top"