ПАМ’ЯТКА ПАСІЧНИКА щодо попередження потрави бджіл, її фіксації та відшкодування заподіяних збитків. Покроковий алгоритм дій.

Консультация юриста по документу включена в стоимость

Стоимость: 150 грн


Шановні пасічники, юристи, адвокати! станом на 15.08.2019

Вашій увазі пропонується Пам’ятка (посібник) щодо попередження потрави бджіл, її фіксації та відшкодування заподіяних збитків, яку підготовлено Центром підтримки пасічників (Спілка пасічників України) з урахуванням діючого законодавства України.

Потрави бджіл все більше набирають розмаху в Україні. У минулому році в результаті протиправного застосування пестицидів аграріями загинуло понад
45 тис. бджолиних сімей, в результаті чого пасічникам заподіяно шкоду на суму понад 100 млн. гривень. У цьому році аналогічне становище. Лише незначна частина бджолярів спромоглася відшкодувати збитки у досудовому порядку, і лише одиниці - у суді.

Нажаль державна підтримка пасічників з даних питань відсутня. Весь тягар збору доказів та доказування вини аграрія ліг на бджоляра, який не має юридичної освіти та відповідної практики. Пасічник залишений на одинці зі своїми проблемами і, як ми вважаємо, це є неприпустимим. Наразі маємо такі реалії сьогодення, але як писав Великий Кобзар: "Борітеся - поборете, Вам Бог помагає".

Відповідно до ст. 38 Закону України "Про бджільництво" за порушення законодавства в галузі бджільництва тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з законами України.

Відповідальність за порушення законодавства в галузі бджільництва несуть особи, винні у неповідомленні (приховуванні) або наданні неправдивої інформації про виникнення загрози бджолам при застосуванні засобів захисту рослин.

Шкода, заподіяна внаслідок порушення законодавства про бджільництво, відшкодовується в порядку та розмірах, встановлених законодавством України. Спори, що виникають у галузі бджільництва, вирішуються судом у встановленому законодавством порядку. Після ознайомлення з Пам'яткою (посібником) ви отримаєте можливість як самостійно уникнути потрав бджіл, так і знання збору доказів вини аграріїв (фіксація) до моменту залучення юриста або адвоката. Останні ж ознайомившись з даною роботою зможуть оперативніше і досконаліше зібрати докази, вирішити спір, підготуватися до судових засідань.

Ви дізнаєтеся про ті моменти, на які упродовж десятиліття суд посилався у своїх рішеннях як на підстави для відмови пасічнику у задоволенні йому позову до аграрія. Не маючи уявлення і не знаючи про них, пасічники і надалі ставитимуть себе у беззахисне і пасивне становище. Даний посібник вирішено назвати Пам'яткою для того, щоб кожен пасічник звернув на нього увагу. Це ключ до вирішення на даний час наявних проблем. Отримуйте його за визначену ціну і таким чином попередите або зможете відшкодувати шкоду більшу у тисячу разів...

Дана Пам’ятка є першою працею на теренах України, у якій ми намагаємося вам допомогти зрозуміти алгоритм дій, які необхідні для попередження потрави бджіл, її фіксації та відшкодування заподіяних збитків власнику пасіки, ґрунтуючись на чинному законодавстві та наявних судових рішеннях у цивільних справах цієї категорії.

Також Пам’ятка містить перелік законів і підзаконних актів, які згадуються у ній або будуть корисними вам при підготовці позовної заяви, а також покрокові дії, зразки необхідних документів (заяв, актів, листів), перелік необхідних доказів (за результатами вивчення наявних судових рішень цієї категорії), наведено текст реального позитивного судового рішення про відшкодування шкоди пасічнику та інше.

Ви отримуєте Пам’ятку (51 сторінка) + безкоштовну консультацію!!!

З повагою та готовністю допомогти кожному пасічнику,