Як не виплачувати кредит враховуючи військовий стан в Україні. Комплект документів від адвоката. Листопад 2018 року.

Консультация юриста по документу включена в стоимость

rar Стоимость: 99 грн


У зв'язку із введенням воєнного стану в Україні, у боржників МФО або інших банківських установ виникає можливість отримати відстрочку від погашення кредитних зобов'язань.

А тому, для використання цієї нагоди вам необхідно придбати наведений комплект документів, заповнити їх своїми даними та подати до відповідної фінансової установи.

В комплект документів входить:

  1. Заява до фінансової установи (Манивео, КредитКафе, Готівочка та ін.) на українській та російських мовах - 2 примірники;

  2. Заява в ТПП про отримання сертифікату про настання форс-мажорних обставин;

  3. Загальні рекомендації;

  4. Консультація.

Важливо знати:

До заяви банку про неможливість платити кредит обов'язково слід додавати документи, які є підтвердженням того, що ваше фінансове становище значно погіршилося. Так, якщо ви втратили своє основне місце роботи, то до заяви слід додати трудову книжку (копію), документ, який підтверджує, що ви перебуваєте на обліку в центрі зайнятості. Якщо ж ваша заробітна плата впала, то потрібно в якості доказу довідка форми 2-ПДФО. Або будь-який інший документ, який свідчить про ваше погіршення фінансового стану.

Не зайвим буде показати свої нові доходи і зробити перерахунок витрат з обов'язковим щомісячним виплатам, а також вказати мінімум для проживання. Просити банк слід про реструктуризацію, яка передбачає відстрочку платежів (виплат), зупинення нарахування пені, списання боргу і відсотків

Як правильно подати:

В обов'язковому порядку, після підписання заяви банком про неможливість платити кредит, зніміть копію з неї. Доставити заяву в банк можна різними шляхами.

  • Занести безпосередньо в банк і зареєструвати в канцелярії або в секретаря.

  • Вимагайте, щоб на вашій копії був поставлений вхідний номер, підпис, прийнято заяву, ПІБ співробітника і штамп.

  • Якщо в банку вам відмовляють у реєстрації заяви, ви маєте законне право вимагати книгу скарг, щоб позначити в ній дану проблему.

  • Надсилання рекомендованого листа з повідомленням про вручення в центральний офіс банку.

Зверніть увагу на те, що дія цього Закону поширюється виключно на наступні області: Вінницька, Луганська, Донецька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська.


130
Продал документов
500
Проконсультировал клиентов
100%
Успешно воспользовались рекомендациями
59
Положительных отзывов
Адвокат Осикин Владимир
Адвокат
Осикин Владимир Александрович
Опыт работы более 10 лет

Звоните адвокату прямо сейчас

+38 (067) 440-08-02 Позвонить

Адвокатское свидетельство Осикин Владимир

Диплом Осикин ВладимирПри покупке документа Вы также получите контакты юриста, разместившего документ, и сможете проконсультироваться по содержанию документа.


"Top"

Задать вопрос Юристам