Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


Про зміни в патронатному вихованні

Про зміни в патронатному вихованні

17-03-2017 11:48

Світовий досвід переконує в ефективності виховання та реабілітації дитини, яка позбавлена піклування батьків або дитей-сиріт. Останнім часом в Україні збільшується кількість дитячих будинків сімейного типу. Все це знаходить своє відображення на законодавчому рівні, оскільки виникла необхідність в регулюванні значної кількості питань.
 

Так, в минулому році, були внесені відповідні зміни до статей 252-256 Сімейного кодексу України (далі - СКУ), якими роз’яснили і розширили основні положення патронату над дитиною.
 
Порівнюючи положення СКУ нової редакції, стверджуємо, що кардинальні зміни відбулися в аспектах терміну перебування дитини в патронатній сім’ї (на сьогодні він не може перевищувати шести місяців), в сплаті та розмірі коштів на утримання дитини.
 
Та найголовніше, окремою статтею виділено права дитини в дитячому будинку сімейного типу. Останнім часом в Україні спостерігається позитивна тенденція змін щодо врегулювання даних вищевказаних питань. Сподіваємося, що і 2017 рік не стане винятком.

Мы найдем Вам лучшего юриста


Блог о семейном законодательстве

Задать вопрос Юристам
"Top"