Консультируйтесь с юристом онлайн


 Медіація - альтернативний шлях до порозуміння

Медіація - альтернативний шлях до порозуміння

15-03-2017 13:51

Розірвання шлюбних відносин є одним із най емоційно складних та напружених процесів в житті. І доситьважливо, щоб в цей момент поряд була людина, яка б могла реально проаналізувати конфлікт та допомогти обрати саме той варіант вирішення ситуації, яка б задовольнила інтереси кожної зі сторін.

Окрім того, учасники сімейного спору намагатимуться отримати якомога більше матеріальної вимоги, оскільки керуватимуться своїми негативними емоціями, а не «здоровим глуздом». Світовий досвід неодноразово підтверджує необхідність залучення в таких випадках нейтрального спеціаліста з переговорів або медіатора.

Переваги залучення спеціаліста-медіатора очевидні, оскільки конфлікт вважається врегульованим тільки в тому випадку, коли сторонами буде досягнуто взаємоприйнятне рішення, яке б повністю задовольнило потреби та інтереси кожної зі сторін. Хотілося б наголосити, що одним із нововведень сімейного законодавства в майбутньому є законопроект «Про медіацію» від 17.12.2015року №3665, завдяки якому даний вид діяльності буде легалізованим на законодавчому рівні.


Мы найдем Вам лучшего юриста


Блог о семейном законодательствеWayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2018    Freelawyer.ua - Все права защищены
x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций