Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


Праву на апеляційне оскарження кредитору бути!

Праву на апеляційне оскарження кредитору бути!

10-10-2017 12:23

   У випадку, якщо один з подружжя позичав гроші в іншої особи, що вважається його кредитором, то така особа матиме право на апеляційне оскарження судового рішення у 
випадку поділу майна подружжя після розлучення.

   Причиною цьому є те, що при поверненні кредитору коштів постають проблеми, результатом яких часом буває й унеможливлення повернення боргу взагалі. Саме тому, доречним буде при розподілі майна подружжя також і ділити борги.

   Хоча кредитор у справі про розподіл майна подружжя й не бере участі, проте згідно з основними засадами судочинства, що закріплені у статті 129 Конституції України та зі статтею 292 Цивільного процесуального Кодексу, ця особа все ж має право на оскарження рішень, що безпосередньо обмежують її права.

   У випадку розподілу майна подружжя, якщо, наприклад, чоловік під час перебування у шлюбі позичив певну суму коштів та ще не повернув її, то таке право на оскарження 
рішення суду буде мати його кредитор, адже рішення суду може завдати шкоди та збитків безпосередньо йому.

   Перегляд судом рішень в апеляційному та касаційному провадженні сприятиме відновлення порушених прав осіб, що не брали участі у справі, та ліквідації спричинених їм негативних наслідків.


Мы найдем Вам лучшего юриста


Блог о семейном законодательстве

Задать вопрос Юристам
"Top"