Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


Роль суду у визначенні порядку спілкування та способу участі батьків у вихованні малолітньої дитини

Роль суду у визначенні порядку спілкування та способу участі батьків у вихованні малолітньої дитини

26-09-2017 13:49

   Після розлучення батьків дуже часто дитина опиняється просто серед двох вогнів. Щоб зробити боляче батькові, мати може навмисно створювати перешкоди, щоб завадити йому спілкуватись з дитиною та брати участь у її виховані.

   Не виключенням стала й наступна справа. Батько звернувся до суду тому, що його колишня дружина буквально обмежувала його спілкування з власною дитиною. Святошинська РДА у місті Києві своїм Розпорядженням чітко визначила порядок стосунків дитини з батьком, проте такий результат не влаштовував матір.

   У відповідь жінка подала зустрічний позов з вимогами позбавити її колишнього чоловіка батьківських прав, аргументуючи це тим, що дитина сама не бажає спілкуватись з батьком.

   Суд відмовив матері дитини в задоволенні позовних вимог через те, що вона не надала належних доказів, спираючись на які чоловіка можна було б позбавити батьківських прав.

   Натомість, суд вніс певні зміни у вже наявне Розпорядження та визначив, що перші кілька зустрічей дитини з батьком будуть проходити лише під наглядом матері та в присутності на них дитячого психолога. Це допоможе суду визначити, чи справді існують підстави, що можуть призвести до позбавлення батька батьківських прав.


Мы найдем Вам лучшего юриста


Блог о семейном законодательстве

Задать вопрос Юристам
"Top"