Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


Відповідальність за поведінку дітей в ігрових кімнатах

Відповідальність за поведінку дітей в ігрових кімнатах

18-09-2017 12:16

   Вважається, що відповідальність за поведінку дітей, за їхнє травмування, яке може виникнути під час перебування дитини в спеціально обладнаних ігрових зонах та розважальних комплексах, лежить на плечах їхніх батьків. Такі умови інколи навіть зазначаються в правилах перебування в розважальних та ігрових кімнатах.

   Проте, відповідальність у таких випадках також буде залежати й від поведінки самої дитини, від причин та характеру отриманих ушкоджень та як при цьому поводив себе сам персонал в особах аніматорів, який наглядав за дитиною.

   Якщо дитина внаслідок своєї поведінки завдала якусь шкоду, перебуваючи в розважальній або спеціальній ігровій зоні, то відповідатимуть за ці збитки її батьки, або опікуни, якщо не буде доведено, що шкода виникла не внаслідок недбалості в процесі виховання зі сторони батьків. Про це зазначено безпосередньо в Цивільному Кодексі України.

   У разі, якщо ж доведено, що шкода, що спричинена дитині, трапилась як результат недбалої поведінки персоналу, що знехтував своїми обов’язками, тоді для цього персоналу, в нашому випадку для аніматорів, може настати кримінальна відповідальність за статтями 367 та 137 Кримінального Кодексу України.

   У випадку, коли дитина отримала травму через несправність обладнання чи атракціону, яким скористалась, тоді до цього випадку може застосовуватись кримінальна відповідальність, через те, що атракціон – джерело підвищеної небезпеки.


Мы найдем Вам лучшего юриста


Блог о семейном законодательстве

Задать вопрос Юристам
"Top"