Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


Особа аніматора: що потрібно уточнити?

Особа аніматора: що потрібно уточнити?

15-09-2017 13:09

   Організовуючи сімейний похід в торговий, або торгово-розважальний центр, слід пам’ятати, що вашим дітям така ідея може видатись не вельми цікавим. Саме тому сьогодні майже у всіх ТЦ та ТРЦ є спеціальні розважальні дитячі зони, у яких працюють аніматори, що організують дозвілля дітей на найвищому рівні. Проте, чи безпечно залишати свою дитину в такій ігровій зоні з незнайомою людиною?

   Насамперед, батькам необхідно поцікавитись іменем та прізвищем аніматора, що працює в торговому центрі, адже саме цій людині потрібно буде довірити нагляд за своєю дитиною на певний час. Також, важливою інформацією для батьків є те, чи між аніматором та ТЦ укладений трудовий договір та чи пройшов аніматор необхідне медичне обстеження перед влаштування на роботу.

   Законодавець у Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядом зобов’язує персонал проходити  медичні обстеження, а також здійснювати їх систематично. Це зумовлено тим, що обслуговчий персонал в таких закладах, у нашому випадку аніматори в торгових центрах, контактують безпосередньо з населення, що може надалі спричинити поширення різних захворювань та небезпечних інфекцій.

   На превеликий жаль, поки що діяльність аніматорів, як і саме надання послуг, метою яких є організація дитячого дозвілля за відсутності батьків у спеціальних  розважальних зонах ніяк не регламентована на законодавчому рівні та не потребує видачі ліцензій.


Мы найдем Вам лучшего юриста


Блог о семейном законодательстве

Задать вопрос Юристам
"Top"