Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


Умови, котрі слід уточнити, залишаючи дитину в розважальному центрі

Умови, котрі слід уточнити, залишаючи дитину в розважальному центрі

14-09-2017 13:47

   Дуже зручним та цікавим способом організації дитячого дозвілля сьогодні є залучення аніматорів у торгових центрах. Проте, залишаючи своїх дітей під відповідальність аніматорів, слід також ознайомитись і перевірити з самим, так би мовити, місцем організації дозвілля.

   Батьки мають право перевірити умови перебування своєї дитини шляхом прохання надати їм відповідні документи, що підтверджують якість атракціону, та прохання продемонструвати правильне використання атракціону, щоб впевнитись у його справності.

   Це право, у свою чергу, випливає з прямого обов’язку батьків турбуватись про безпеку своїх дітей та про захист їх інтересів, що прописано у Сімейному Кодексі та Законі України «Про охорону дитинства».

   Окрім прав, батьки мають у такому випадку й кілька ключових обов’язків, що, у разі їх виконання, значно допоможуть їм, якщо виникнуть проблеми.

   Залишаючи свою дитину під наглядом аніматорів в спеціальних ігрових кімнатах, вони повинні заповнити журнал, у якому слід вказати контактну інформацію, дату та час заповнення.

   Згідно із Законом «Про охорону дитинства» батьки повинні мати реальну можливість спостерігати за перебуванням своїх дітей у спеціальних розважальних та ігрових зонах і за роботою аніматорів, з якими вони залишили свою дитину.

   Якщо у дитини є спеціальні потреби, або вона погано ще розмовляє, а також діти до трьох років, то було б краще, якби все ж один з батьків супроводжував її в ігрових кімнатах.


Мы найдем Вам лучшего юриста


Блог о семейном законодательстве

Задать вопрос Юристам
"Top"