Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


 Що потрібно знати батьками, залишаючи їх в ігрових кімнатах?

Що потрібно знати батьками, залишаючи їх в ігрових кімнатах?

14-09-2017 13:42

   Сьогодні стрімко набирає популярності організація дитячого дозвілля за допомогою аніматорів, що, переважно, працюють в спеціальних ігрових зонах в сучасних великих торгових центрах.

   Проте, чи є безпечним таке дозвілля, та як вберегти свою дитину від непередбачуваних ситуацій?

   Згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» кожному споживачеві гарантується право на одержання всієї достовірної та необхідної інформації стосовно послуг, які він бажає замовити. У кожному торговому центрі є певний звід правил та умов, що регулюють надання послуги, з якими вам потрібно ознайомитись в першу ж чергу.

   Слід зауважити, що на самому законодавчому рівні такі умови, на жаль, відсутні. Правила й умови отримання споживачем послуг, у нашому випадку, послуг аніматора задля нагляду за дитиною в спеціальних розважальних зонах, повинні знаходитись в доступному та помітному для всіх споживачів місці. У таких пам’ятках повинні бути чітко прописані всі варіанти допустимої поведінки з атракціонами, а також і всі ризики, що випливають з неналежного їх використання.

   Сьогодні пам’ятки для споживачів дуже зручно розміщувати на сайтах відповідних торгових центрів, у яких наявна дитяча ігрова зона. У разі, якщо батьки не змогли знайти такої інформації ні в паперовому, ні в електронному вигляді, то адміністратор за їх проханням повинен невідкладно їх надати.


Мы найдем Вам лучшего юриста


Блог о семейном законодательстве

Задать вопрос Юристам
"Top"