Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


Які таємниці приховують дитячі майданчики?

Які таємниці приховують дитячі майданчики?

14-09-2017 13:40

   Питання щодо роз’яснення всім відомих понять «дитяча зона», «гральний майданчик» сьогодні стають дедалі актуальнішими, адже популяризація цікавого та нестандартного дитячого дозвілля дедалі зростає.

   Разом з цим все частіше трапляються й випадки, які доводять небезпечність цих ігрових та розважальних зон для дітей. Так, наприклад, у столиці дитина потрапила в реанімацію після святкування, яке організував їй аніматор в честь дня народження.

   У Правилах будови й безпечної експлуатації атракціонної техніки чітко визначене поняття атракціону, а також зазначені основоположні вимоги щодо їх використання, порушення яких може спричинити непередбачувані наслідки. Згідно з правилами атракціон – це пристрій, який здатен пересувати користувачів запрограмованою, або заданою траєкторією з розважальною метою.

   Також атракціон може бути представлений кількома пристроями, що розміщенні в розважальних зонах.

   Проте, самі поняття «розважальна зона», «ігрова зона», «дитячий майданчик» ніяк не визначені законодавцем. Також значною проблемою є те, що на законодавчому рівні в Україні також відсутні умови, принципи та правила надання послуг у якості аніматора, що полягають у розміщенні та нагляді за дітьми у дитячих ігрових зонах чи кімнатах та організації їх дозвілля у момент, коли батьки відсутні.

   Це значно ускладнює процес розуміння того, хто такі аніматори, та яким чином вони повинні забезпечувати належний нагляд за дітьми у розважальних кімнатах.


Мы найдем Вам лучшего юриста


Блог о семейном законодательстве

Задать вопрос Юристам
"Top"