Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


Адміністративна відповідальність батьків за пропуск школярами уроків

Адміністративна відповідальність батьків за пропуск школярами уроків

29-08-2017 10:36

   Виховання дітей – досить непроста, проте, очевидна місія, що лежить на плечах їх батьків. Але, на жаль, деяким сім’ям про весь тягар відповідальності за своїх дітей та важливість їх правильного виховання повинен нагадувати суд.

   Відповідальність за неналежне виховання дітей, або ж, іншими словами, невиконання своїх прямих обов’язків батьками, передбачена в КУпАП і проявляється у формі штрафу, хоча й невеликого.

   Очевидним свідоцтвом правопорушення та приводом для притягнення до адмінвідповідальності є відносно нова справа, яку розглянув Червоноградський міський суд Львівської області.

   Сім’ю неодноразово притягували до адміністративної відповідальності, що представлена штрафом, за статтею 184 КУпАП. Причиною цього є свого роду зухвала поведінка малолітнього сина. Хлопець за місяць навчання пропустив 73 уроки, а батьки ніяк не відреагували на цю ситуацію.

   Керуючись статтями 283 та 284 КУпАП, суд визнав батьків малолітньої дитини винними у неналежному виконанні батьківського обов’язку та зобов’язав їх сплатити штраф у розмірі 34 гривні.


Мы найдем Вам лучшего юриста


Блог о семейном законодательстве

Задать вопрос Юристам
"Top"