Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


Коли виникає право на спадкування

Коли виникає право на спадкування

22-08-2017 12:11

   Дуже часто у широкого загалу виникає питання про те, коли конкретно, безпосередньо в який момент часу, серед спадкоємців виникає право відкриття спадщини.

   Спадкоємцем вірогідно буде отримано свідоцтво про право на спадщину. У випадку, якщо є кілька (більше одного) спадкоотрмувачів, такі свідоцтва на спадок отримує кожен з них, при чому у свідоцтвах точно прописуються імена спадкоотримувачів та обсяг їхньої частки у спадку померлого.

   Варто акцентувати увагу на тому факті, що якщо спадкоємців декілька ( більше одного), то державне мито за законом нараховується на частку кожного спадкоємця, а не на весь обсяг спадку, але це стосується виключно повнолітніх спадкоємців. Саме тому у документах, які доводять права на отримання спадщини, завжди зазначається вік спадкоємця.

   Перед тим, як видати відповідне свідоцтво про дозвіл спадкувати певне майно окремими особами-спадкрємцями, нотаріус одразу вивіряє факт смерті власне спадкодавця, місце та час відкриття спадщини, а також присутність підстав для отримання спадщини спадкоотримувачами за законом і безпосередньо склад майна спадкодавця.

   В окремих випадках за умови наявності письмової згоди спадкоємців, включених у заповіт, спадкоотримувачі за законом також отримують свідоцтво на спадкування.
З того моменту, коли спадкоємець здійснив державну реєстрацію нерухомого майна, він стає його власником.


Мы найдем Вам лучшего юриста


Блог о семейном законодательстве

Задать вопрос Юристам
"Top"