Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


Поняття заповіту

Поняття заповіту

18-08-2017 12:26

   Як відомо, у випадку смерті фізичної особи вступає в силу її особисте складене завчасно розпорядження, яке має назву заповіту. У заповіті повинні бути зазначеними місце і час його складання.

   Окрім того, заповіт може існувати виключно у письмовій формі та є чинним виключно за умови наявності на ньому власноручного підпису особи-заповідача. Втім, у разі існування об’єктивних причин, за яких особа-заповідач не може підписати власноруч свій заповіт (наприклад, непереборною перепоною для здійснення такої дії особою-заповідачем може бути хвороба цієї особи або певна фізична вада), то, згідно із законодавством, дані дії може здійснити інша особа за дорученням особи-заповідача. При цьому, навіть у випадку підписання заповіту довіреною особою, така дія здійснюється обов’язково у присутності особи-заповідача та посвідчується нотаріально.

   Нотаріус або посадова особа із повноваженнями вчинення нотаріальних дій зазначають причини, у зв’язку з якими текст правочину у вигляді заповіту не може бути підписаним власне особою-заповідачем, і заповіт набуває чинності.


Мы найдем Вам лучшего юриста


Блог о семейном законодательстве

Задать вопрос Юристам
"Top"