Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


Розлучення з іноземцем: з чого ж почати?

Розлучення з іноземцем: з чого ж почати?

15-08-2017 11:18

   Якщо українське подружжя вирішить розірвати свій шлюб, то в переважній більшості випадків це не потягне за собою залучення юристів та затяжних процедур. Проте, якщо громадянин України вирішить розірвати свій шлюб з громадянином іншої держави, то без участі юриста ніяк не обійтись, адже сторони зазвичай звертаються до фахівців права за підтримкою, або ж повністю доручають їм оформлення всіх документів, що стосуються розлучення.

   Але чи обов’язково іноземцю приїздити до України задля розірвання свого шлюбу з громадянином України? Звісно, такий варіант розвитку подій передбачений, якщо в іноземця є час, можливість і наснага для такої подорожі, щоб втілити в життя одну з підстав розірвання шлюбу, які містяться у Сімейному Кодексі України. Проте, у разі, якщо існують об’єктивні причини відсутності, то Сімейний Кодекс завбачливо пропонує кілька варіантів рішень.

   Відповідно до українського законодавства, якщо один з подружжя через поважні причини, якими можна вважати тяжку хворобу, проживання в іншому місці, не здатен самостійно подати заяву до органу РАЦС, то таку заяву від його імені може подати інший з подружжя. Така заява обов’язково повинна бути нотаріально завіреною.

   Якщо ж у подружжя, один з якого іноземець, є спільні діти, то одним з подружжя подається окрім заяви та нотаріально завіреної заяви іншого з подружжя, також і нотаріально завірені документи, що закріплюють подальше місце проживання дітей, розмір аліментів тощо.

   Якщо ж без судового розгляду не обійтись, то найкращим виходом для іноземця буде уповноважити юриста представляти його інтереси у суді без особистої участі.


Мы найдем Вам лучшего юриста


Блог о семейном законодательстве

Задать вопрос Юристам
"Top"