Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


Збереження квартири за одним із подружжя за шлюбним договором

Збереження квартири за одним із подружжя за шлюбним договором

10-08-2017 16:59

   Найчастіше в Україні укладення шлюбного договору знаменує собою погану прикмету та й взагалі жахливі манери, адже довіра понад усе. Така лиха слава цього договору підкріплена тим, що частіш за все він проявляє себе не для захисту прав та свобод кожного з подружжя, а у розподілі майна при розлученні подружжя. Проте, саме шлюбний договір здатен неабияк полегшити життя сімейної пари.

   Звернімось до ситуації, коли один з подружжя вирішив спільно зі своїми батьками придбати для себе квартиру. Тобто, для укладення договору купівлі-продажу будуть залучені особисті кошти, наприклад, дружини та її батьків. Як же забезпечити повну власність на це нерухоме майно дружини у майбутньому без претендування на нього чоловіка?

   Одним з виходів правознавці вбачають укладення шлюбного договору. Українське законодавство не обмежує подружжя у цьому плані та дозволяє чітко прописати яке саме майно буде підпадати під режим особистої приватної власності. Проте, також існують й інші виходи з ситуації.

   Наприклад, батьки дружини можуть купити квартиру самостійно та подарувати її своїй доньці. В цьому випадку нерухоме майно у вигляді квартири однозначно буде у приватній власності дружини за нормами Сімейного Кодексу України.

   Ключовим аспектом у ситуації є не саме укладення шлюбного договору, а наявність документів, що підтверджують особисту приватну власність дружини на залучені кошти.


Мы найдем Вам лучшего юриста


Блог о семейном законодательстве

Задать вопрос Юристам
"Top"