Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


На чому побудоване сімейне життя

На чому побудоване сімейне життя

03-08-2017 11:31

   Вступаючи у шлюб, кожен з подружжя автоматично наділяється рівними особистими немайновими правами та обов’язками, що не несуть у собі майнового змісту. Саме визначенню і закріпленню особистих немайнових прав і обов’язків, що належать подружній парі присвячена Глава 6 Сімейного Кодексу України.

   Перш за все, необхідно виокремити таке право як право на материнство та батьківство. Небажання одного з подружжя мати дітей, або ж не змога мати їх через фізіологічні проблеми, може стати причиною для розлучення.

   Також важливим є право членів сім’ї, у цьому випадку подружжя, на свою власну індивідуальність і повагу до неї. Кожна людина унікальна та наділена своїм власним баченням світу, вподобаннями, звичками. Чоловік і дружина мають право на повагу та розуміння своєї індивідуальності.

   Подружжя не має права перешкоджати один одному в духовному, культурному та фізичному розвитку. Також вони не можуть позбавляти один одного права на здобуття освіти та розвитку своїх здібностей. Невідчужуваним правом кожного з подружжя є право на особисту свободу.

   Спільні ж домашні обов’язки та вирішення побутових питань зі щоденного життя, подружжя має право розділити між собою на свій розсуд.

   Проте, окрім низки прав, подружжя наділене також рядом обов’язків. Подружжя зобов’язане спільними силами вибудовувати стосунки в сім’ї та забезпечувати матеріальний добробут. Вагітній дружині повинні бути надані всі необхідні умови задля підтримання свого здоров’я та здоров’я дитини.


Мы найдем Вам лучшего юриста


Блог о семейном законодательстве

Задать вопрос Юристам
"Top"