вам надо было изначально написать заявление в водоканал , на перерасчет и в связи с тем , что эти люди зарегистрированы, но не проживают и предоставить эти справки-попробуйте сейчас написать такое заявление о перерасчете и списании , если откажут обращайтесь в суд ( обращайтесь за консультацией 067-392-07-61)
Стаття 20. Права та обов'язки споживача
1. Споживач має право:
6) на несплату вартості житлово-комунальних послуг за період
тимчасової відсутності споживача та/або членів його сім'ї при
відповідному документальному оформленні, а також за період
фактичної відсутності житлово-комунальних послуг, визначених
договором у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;
Слід звернути увагу на право споживача на несплату вартості житлово-комунальних послуг за період тимчасової відсутності споживача та/або членів його сім’ї при відповідному документальному оформленні, а також за період фактичної відсутності житлово-комунальних послуг (пункт 6 частини першої статті 20 Закону України "Про житлово-комунальні послуги").
Так, згідно з пунктом 32 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630, споживач має право на несплату вартості ненаданих послуг з холодного і гарячого водопостачання за період тимчасової відсутності споживача та членів його сім’ї за умовою відключення виконавцем послуг холодної та гарячої води і опломбування запірних вентилів на вводі у квартиру (приватний будинок) та зняття пломб і відновлення надання послуг згідно з письмовою заявою споживача.
Пунктом 32 Правил надання населенню послуг з газопостачання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.99 № 2246 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2004 № 476), визначено, що газопостачальна організація зобов’язана у разі відсутності лічильника газу та надання споживачем відповідних підтвердних документів провадити перерахунок розміру плати за послуги з газопостачання у випадку тимчасової відсутності за основним місцем проживання споживача або членів його сім’ї.
Доказами відсутності споживача або членів його сім’ї можуть слугувати будь-які довідки з іншого місця перебування (роботи, лікування, навчання, довготривалого відрядження тощо), видані установами і організаціями та завірені у встановленому порядку печаткою.
Споживач має право на несплату житлово-комунальних послуг у разі тимчасової відсутності споживача та/або членів його сім’ї при відповідному документальному оформленні.