Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Приватизаія

25.12.2013 17:22

Доброго дня, шановні колеги. Питання наступного змісту.


08.12.2011 року розпорядженням голови районної адміністрації людині надано дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення садівництва із земель державної власності, що знаходяться за межами населеного пункту.


На підставі даного розпорядження особа звернулась в землевпорядну організацію, яка виготовила технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку. Було визначено кадастровий номер цієї ділянки.


Відповідно до змін, що відбулись з 01.01.2013 року землі с/г призначення передані у відання управлінь Держземагентств (окрім паїв), які  і надають дозволи на приватизацію. Тільки тепер вже не на виготовлення технічної документації, а на відновлення, встановлення меж або виготовлення проекту землеустрою щодо відведення зем. ділянки.


Людину повідомили, оскільки вона не встигла пройти процедуру приватизації до кінця по старому законодавству (отримати держ. акт), тому необхідно повторно звертатись до управлінь Держземагентств (незважаючи на те, що розпорядження голови РДА існує і на його підставі виготовлена технічка) для отримання дозволу вже на виготовлення проекту землеустрою.


Вона звернулась до управління Держземагентства, але отримала відмову через те, що відповідно до поданої заяви неможливо визначити цільове призначення зем.ділянки (хоча в заяві було чітко вказано «для ведення садівництва»). Переконаний, що Держземагентство дало відмову через те, що людина відмовилась заплатити їм 100 дол. за приватизацію.


Підскажіть, будь ласка, яким чином через суд їх можна зобов’язати надати цей дозвіл, і чи варто воно того, оскільки після отримання цього дозволу і виготовлення документації прийдеться їх знову просити вже це все затвердити. Можливо хтось зіштовхувався з таким. І чи варто отримувати взагалі цей дозвіл і потім переробляти документацію чи пробувати відразу їм подавати цю технічку на затвердження, хоча такого поняття як технічна документація сьогодні вже не існує?


Дякую.

Ответы юристов


0
фото
Off-line Privacy Lawyer
юридическая компания
Киев
ответил 25.12.2013 17:57

Доброго вечора!

У Вас 2 Варіанти:

1. З цією відмовою звернутися до суду, а потім зареєструвати рішення суду в Державному реєстрі речових прав.

2. Збирати заново документи, згідно переліку, який Вам надали, оскільки зі старими документами Вони не приймуть (не те що вони Вас ганяють, законодавство та порядок змінився, тому можливості вирішення цієї процедури зі старими документами в них немає). 

Така вже в нас держава !!!


0
фото
ответил 25.12.2013 17:30
Вважаю, що варто діяти по чинному законодавству. Реєстр судових рішень повний судової практики про скасування держ.актів тільки на тій підставі, що рішення приймав начеб-то не той орган. Можете, про всяк випадок, подати технічку на затвердження на тій підставі, що рішення про її виготовлення є чинним. Але це так, на авось.

Доступные специалисты в области земельного права

Штангей Сергей
PREMIUM
On-line Штангей Сергей
250 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат WhatsApp Чат WhatsAppРеклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир


x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций