Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Відмова у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою

29.03.2016 16:06
Доброго дня!
Я звенулась до Головного управління Держгеокадасту у Черкаській області з проханням надати мені дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення у власність земельної ділянки площею 2,0000 га.
Сьогодні отримала лист з відмовою. В ньому вони говорять, що земля яку я хочу отримати у власність належить до земель с/г призначення резервного фонду. І далі говорять , що Згідно Указу Президента України "Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність с/г підприємствам і організаціям" даний резервний фонд використовується для передачі у приватну власність переважно громадянам, зайнятим у соціальній сфері на селі, а також іншим особам, яких приймають у члени С/г підприємств або які переселяються у сільську місцевість для постійного проживання. І цим всим просять надати мене документи , що засвідчують у соціальній сфері, до якої я не належу. Чи правомірно вони мені відмовили?І що можна зробити в даній ситуації?

г. ЧеркасиОтветы юристов


0
фото
PREMIUM
On-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр, Львов)
ответил 29.03.2016 17:40

Доброго дня!

Виходячи з відповіді, неправомірно.

Абзацом першим частини 3 статті 123 ЗК України передбачено, що відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування в межах їх повноважень у місячний строк розглядає клопотання і дає дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або надає мотивовану відмову у його наданні. Підставою відмови у наданні такого дозволу може бути лише невідповідність місця розташування земельної ділянки вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, а також генеральних планів населених пунктів, іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування території населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.

Зробити у цій ситації можна: або ж повторно звернутися до місцевого органу влади, з розясненням норм закону, і якщо не вийде довести свою правову позицію- тоді звертатись до суду.Если Вы не способны защитить свои права от посягательств агрессора, его требованиям и оскорблениям не будет конца. Хочешь защититься? Свяжись со мной! Тел.: 0503202873, Почта: ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

Доступные специалисты в области земельного права

Штангей Сергей
PREMIUM
On-line Штангей Сергей
250 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат WhatsApp Чат WhatsAppРеклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир


x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций