Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Поновлення на службі працівника міліції

26.12.2014 14:06

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка процедуру поновлення на службі працівника міліції з АР Крим, який відмовився проходити службу в окупованому регіоні, та який хоче продовжувати проходження служби в іншому регіоні України? Заздалегідь вдячна за відповідь

г. Киев
Файл 5.JPG

Ответы юристов


0
фото
PREMIUM
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр, Львов)
ответил 29.12.2014 13:06

Доброго дня! Та відповідь МВС, яку ви додали, свідчить про те, що в досудовому порядку перевестись до іншого регіону України, ви не зможете.  МВС України своїм листом повідомляє, що абсолютно весь керівний склад МВС Криму звільнив, і звільнення відбулось у вигляді дисциплінарного стягнення.

Нажаль, як вбачається з цього листа МВС, без розбору (вивчення факту по кожному працівнику) про застосування цього стягнення. Абсолютно всім працівникам МВС Криму.

Тому, продовжити службу та отримати призначення про проходження служби на материковій України ви зможете, лише через оскарження застосування саме до Вас цього дисциплінарного стягнення в судовому порядку, поновлення на роботі.

Після поновлення ви зможете вже писати клопотання про напарвлення на проходження служби в іншому регіоні.Если Вы не способны защитить свои права от посягательств агрессора, его требованиям и оскорблениям не будет конца. Хочешь защититься? Свяжись со мной!
Показать контакты

Доступные специалисты в области трудового права

Будовий Дмитро
PREMIUM
Off-line Будовий Дмитро
150 грн
Консультация
юрист
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp


Консультации, которые могут быть Вам интересны

Чи має право працівник міліції нести службу в одне лице у нічну пору доби
чи має право працівник міліції нести службу в одне лице у нічну пору доби?

Невиконання судового рішення про поновлення працівника на роботі і посаді
Якщо посада скорочена, а роботодавець це визнає та відмовляє за цих підстав у видочі довідки про с/з плату - ВІДКОРИГОВАНУ, оскільки підвищення з/п відбувались кожного року і...

Хто штрафує за неоформленого працівника: податкова чи держ. служба з питань...
Хто штрафує за неоформленого працівника: податкова чи держ. служба з питань праці? Читав в інтернеті що штрафи за неоформленого працівника просто космічні, та не можу зрозуміти...

Працівник пішов на контрактну службу. Які документи він подає на підприємство і які...
Доброго дня! Працівник пішов на контрактну службу. Які документи він подає на підприємство і які дії приймає роботодавець.
Реклама
Адвокат
Адвокат
Подробнее

Виктория Костромина - адвокат
Виктория Костромина - адвокат
Подробнее