Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


Навчався в медуніверситеті на бюджеті. Після розподілу отримав направлення на роботу,закінчив...

Навчався в медуніверситеті на бюджеті. Після розподілу отримав направлення на роботу,закінчив інтернатуру по спеціальності невідкладні стани.На місці роботи по направленню отримав запис звільнений з посади лікаря інтерна після чого на роботу до них не влаштовувався. Чи можу я зараз поїхати туди і взяти лист відкріплення(бо знайшов інше місце роботи) і якщо так то його брати треба в департаменті чи обласному центрі екстреної медичної допомоги чи в крайньому випадку піти таки влаштуватися за місцем направлення?

25.06.2019 15:46
195 грн.


Получен гонорар: 25%
фото
Off-line Ирина Пасичная
Адвокат / Днепропетровск
Репутация: 30 / 380 84 отзыва
консультация
Думаю, що питання відкріплення необхідно вирішувати з тим органом, який видавав направлення. При цьому повинні бути поважні причини для "відкріплення", які зазначаються у заяві та підтверджуються документами. Якщо поважних причин відкріплення не існує, то краще влаштуватися за місцем направлення.
25.06.2019 16:01

Получен гонорар: 15%
фото
Off-line Евгений Петренко
Юрист / Харьков
Репутация: 65 / 380 265 отзывов
консультация

Доброго дня, Вам необхідно звернутися до органу, який видав Вам направлення з заявою про зміну місця відпрацювання. Якщо ж поважних підстав для такої зміни немає, то доведеться влаштовуватись за місцем направлення. Або ж візьміть з місця роботи довідку про те, що їм не потрібен такий спеціаліст, тоді більше шансів змінити місце направлення.

25.06.2019 16:30

Получен гонорар: 15%
фото
Off-line Наталия Васильева
Адвокат / Киев
Репутация: 14 / 380 49 отзывов
консультация
У жовтні 2017 року парламентом були прийняті зміни до Закону України "Про вищу освіту", які набули чинності з 1 січня 2017 року. Законом скасовується обов'язкове відпрацювання випускниками вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалася за державним замовленням. Передбачається, що випускники вишів вільно можуть обирати місце роботи (за винятком військових), а ВНЗ не зобов’язані здійснювати їх працевлаштування. Відповідно до Порядку працевлаштування випускників державних вищих медичних (фармацевтичних) закладів освіти, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням (далі – Порядок), затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 25.12.1997 № 367, випускники, які уклали угоду з вищим закладом освіти після зарахування на навчання, зобов'язані відпрацювати за місцем призначення не менш ніж три роки. Тобто, якщо ви укладали таку угоду, до вище зазначених змін, то відповідно до пункту 9 Порядку розірвати таку угоду випускник має право з таких причин: - встановлення інвалідності I або II групи, внаслідок чого випускник не може стати до роботи за місцем призначення; - встановлення інвалідності I або II групи у дружини (чоловіка) випускника або у одного з його батьків (чи осіб, які їх замінюють); - якщо випускник – вагітна жінка, мати або батько, які мають дитину віком до трьох років або дитину, яка згідно з медичним висновком потребує догляду (до досягнення нею шестирічного віку); одинока мати або батько, які мають дитину до чотирнадцяти років або дитину-інваліда; - у разі проходження чоловіком (дружиною) військової служби (крім строкової), в тому числі за контрактом, на посадах рядового, сержантського й старшинського складу, прапорщиків, мічманів та офіцерів у Збройних Силах, Національній гвардії, Прикордонних військах, Службі безпеки, а також інших військових формуваннях, створених відповідно до законодавства України, та служби в органах внутрішніх справ поза місцем розташування замовника; - у разі вступу випускників вищих закладів освіти I-II рівнів акредитації до вищих закладів освіти III-IV рівнів акредитації. У зазначених випадках випускникові за рішенням комісії з працевлаштування повинна видаватися довідка щодо самостійного працевлаштування. Але в любому випадку ви не позбавлені права звернутись до навчального закладу, посилайтесь на зміни в законодавстві та просіть видати довідку на самостійне працевлаштування.
25.06.2019 16:39

Получен гонорар: 15%
фото
Off-line Олег Некрасов
Юрист / Харьков
Репутация: 50 / 380 80 отзывов
консультация
Добрый день уважаемый гость У вас был заключен трехсторонний договор между университетом ,ЛПУ и облздравом.Необходимо разорвать все эти договора Если остались вопросы или нужна помощь звоните или пишите здесь или соц сети (Viber,Telegram,What’s up,Messenger) © Freelawyer.ua
25.06.2019 22:55

Получен гонорар: 15%
фото
Off-line Сергей Рыбинцев
Адвокат / Киев
Репутация: 229 / 380 1039 отзывов
консультация

Доброго дня!

Можете. Але для цього у вас повинні бути поважні підстави.

Відкріплення ви берете в тому органі, який вам і видав направлення, певно це департамент.

26.06.2019 00:03

Получен гонорар: 15%
фото
Off-line Вікторія Марковська
Юрист / Киев
Репутация: 0 / 380
консультация

Доброго дня! Ви дійсно можете взяти лист відкріплення, однак для цього мають бути підстави. Якщо бажаєте отримати більш детальну та кваліфіковану консультацію, звертайтесь.

04.07.2019 14:09

фото
Off-line Вікторія Марковська
Юрист / Киев
Репутация: 0 / 380
предложение
Пропоную вам свою консультацію з даного питання. Якщо моя пропозиція вас зацікавила, можете її прийняти, поповнити свій акаунт на сайті, після чого ми зможемо з вами поспілкуватись вже індивідуально. Гарантую кваліфіковану юридичну консультацію!
04.07.2019 14:15


450 грн.








"Top"

Задать вопрос Юристам