Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Працювала пів року на роботі звільнилась 20.12.2018 року за згодою сторін, 25 березня в стала в...

17.04.2019 18:31
Платный вопрос - 99 грн. Автор вопроса определит, какая консультация юриста ему помогла и кому передать вознаграждение!

Працювала пів року на роботі звільнилась 20.12.2018 року за згодою сторін, 25 березня в стала в центер зайнятості будучи на 27 тижні вагітності (на біржі мені рахували від моєї заробітної плати 3700 тільки 50% так як в мене стаж пів року, 11 квітня отримала лист непрацездатності занесла в центер зайнятості і мені видали довідку шо з 11 квітня неотримую гроші на біржі і пішла соц. Захист подавати документи на грошову допомогу по вагітності і пологах але мені несказали скільки я отримаю (сказали шо незнають) можете допомогти скільки я повинна отримати грошової допомоги?


Ответы юристов


0
фото
FIND
Off-line Костромина Виктория
адвокат
Киев (также вся Украина)
ответил 18.04.2019 11:41

25% от размера прожиточного минимума.



С уважением Костромина Виктория, ИНДИВИДУАЛЬНЫЕ КОНСУЛЬТАЦИИ - ПЛАТНЫЕ
Показать контакты
Получен гонорар: 100%
0
фото
PREMIUM
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр, Львов)
ответил 18.04.2019 10:10

Підстава моєї відповіді, що розмір залежить саме від прожиткового мінімуму, а не мін. з.п. -визначен в ст. 9 Закону: 

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2811-12

Стаття 9. Розмір допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами надається у розмірі 100 відсотків середньомісячного доходу (стипендії, грошового забезпечення, допомоги по безробіттю тощо) жінки, але не менше 25 відсотків від розміру встановленого законом прожиткового мінімуму для працездатної особи із розрахунку на місяць.



Если Вы не способны защитить свои права от посягательств агрессора, его требованиям и оскорблениям не будет конца. Хочешь защититься? Свяжись со мной!
Показать контакты
Получен гонорар: 100%
0
фото
PREMIUM
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр, Львов)
ответил 17.04.2019 21:24

Доброго дня!

Якщо ви будете отримувати у статусі безробітної з Управління соціального захисту, в такому випадку ваш розмір допомоги буде складати - 25 % від прожиткового мінімуму для працездатних осіб/за один кал.місяць

Цей розмір визначен з 01.01.2019 визначен як 1921 грн, відповідно це 480,25 грн за один місяць лікарняного.



Если Вы не способны защитить свои права от посягательств агрессора, его требованиям и оскорблениям не будет конца. Хочешь защититься? Свяжись со мной!
Показать контакты
0
фото
FIND
Off-line Пасичная Ирина
адвокат
Днепропетровск (также Украина)
ответил 17.04.2019 19:39
ответ исправлен 17.04.2019 19:41
на момент надання вам лікарняного листа ви вже не працювали, тому розмір допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами не буде залежати від заробітної плати, яку ви отримували півроку на підприємстві. На момент надання заяви про призначення вам допомоги по лікарняному листу ви є непрацююча зі статусом безробітної , тому я думаю, що розмір вашої допомоги буде вираховуватися виходячи із затвердженим ставок.


Показать контакты
0
фото
FIND
Off-line Мотрук Евгений
юрист
Одесса (также вся Украина)
ответил 17.04.2019 19:32

Доброго дня. Ставки допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами не працюючих матерів додаються у вигляді файлу.




С уважением, Евгений!
Показать контакты
0
фото
PREMIUM
Off-line Петренко Евгений
юрист
Харьков (также Все регионы Украины)
ответил 17.04.2019 19:27
ответ исправлен 17.04.2019 20:26

Оскыльки на момент призначення допомоги Ви є безробітною, то розмір допомоги буде складати 25% від мінімальної зарплати за 126 або за 140 днів відпустки.



С уважением, Евгений. Индивидуальные консультации - платные. Если Вам помог мой ответ, пожалуйста оставьте отзыв.
Показать контакты

Доступные специалисты в области трудового права

Будовий Дмитро
PREMIUM
Off-line Будовий Дмитро
150 грн
Консультация
юрист
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp


Консультации, которые могут быть Вам интересны

Пенсія. Мені 55 років виповнилося в травня 2017 року, на роботі мене скороти. Чи можу я піти на...
Пенсія. Мені 55 років виповнилося в травня 2017 року, на роботі мене скороти. Чи можу я піти на пенсію зараз, чула що депутати щось міняли.

Я служив в армії з жовтня 2017 року , дізнався в грудні 2017 року що мене звільнили . Наказ не...
я служив в армії з жовтня 2017 року , дізнався в грудні 2017 року що мене звільнили . Наказ не отримував. Трудову в лютому 2018 року забрала матір. Прийшов у відпустку на 10 днів...




Реклама
Адвокат
Адвокат
Подробнее

Виктория Костромина - адвокат
Виктория Костромина - адвокат
Подробнее