Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


Я призван на срочную службу должны ли мне платить средний заработок с работы

Я призван на срочную службу должны ли мне платить средний заработок с работы


12.11.2017 16:24


фото
Off-line Тарас Гупало
Юрист / Луцк
Репутация: 0 / 380 13 отзывов
консультация

Доброго дня. 

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.2015 № 587 затверджено Порядок виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу. Допомога виплачується громадянам України, які призиваються на строкову військову службу, в розмірі двох мінімальних заробітних плат для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року.

Згідно Закону "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", протягом місяця з дня взяття на військовий облік за місцем проживання осіб, звільнених із строкової військової служби, за поданням військовий комісаріат надає їм матеріальну допомогу в розмірі середньої місячної заробітної плати за останнім місцем роботи за рахунок коштів державного бюджету. Вони користуються за інших рівних умов переважним правом на залишення на роботі при скороченні чисельності або штату працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці протягом двох років з дня звільнення із строкової військової служби та військової служби за призовом осіб офіцерського складу.

Тобто, після призову Вам виплачується дві мінімалки, після звільнення зі строкової служби ще + середньомісячна ЗП за останнім місцем роботи.

12.11.2017 16:51Консультации, которые могут быть Вам интересны

Добрый день. В ноябре 2016 года работник предприятия был призван на срочную службу в армию. Должно...
Добрый день. В ноябре 2016 года работник предприятия был призван на срочную службу в армию. Должно ли предприятие выплачивать данному сотруднику среднюю з/п во время его службы в...

Я работаю на официальной работе и меня забирают в армию на срочную службу! Будут ли мне платить...
Я работаю на официальной работе и меня забирают в армию на срочную службу! Будут ли мне платить зарплату?"Top"

Задать вопрос Юристам