Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

13.03.2019 р. перетинав кордон Польщі з перетином кордону Волинської митниці мп Яготин. Я...

14.03.2019 10:19
Платный вопрос - 299 грн. Автор вопроса определит, какая консультация юриста ему помогла и кому передать вознаграждение!
13.03.2019 р. перетинав кордон Польщі з перетином кордону Волинської митниці мп Яготин. Я громадянин України, але вже більше 7 років працюю на польській фірмі, є резидентом ЄС - карта, стою на тимчасовому консульському обліку. Мене було відрядженно до Києва на службовому легковому автомобілі. Автомобіль в лізингу. При перетині кордону були надані документи: відрядження, умова о праці, договір лізингу, довіреності на право управління автомобілем. Але інспектором всі ці документи не були прийняті до уваги і мені надали відмову у пропуску через митний кордон України : п.4 ст.380. Чи можливо оскаржити дану відмову і як саме можливо перетнути кордон України у відрядження на 5 днів. + 48 539 756 216

Ответы юристов


0
фото
PREMIUM
ответил 15.03.2019 09:00

Доброго дня!

Справа в тому,  що 08.11.2018 до Митного кодексу України були внесені зміни . Відповідно до цих змін транспортні засоби, що ввозяться громадянами України для виконання службових обов'язків за укладеними трудовими договорами з іноземними підприємствами дозволяється ввозити на строк до 10 діб за умови : 

1) письмового декларування ;

2) сплати фінансової гарантії - гроші, які держава отримає, якщо власник авто обдурив митників і вирішив кататися на авто без української реєстрації та не платити за розмитнення. Сума фінансової гарантії має бути не меншою ніж вартість розмитнення данного авто. При виїзді авто в країну походження сума гарантії повертається. 

3) + надати всі інші документи, що ви перерахувати. С уважением Виктория
Показать контакты
Получен гонорар: 30%
0
фото
FIND
Off-line Костромина Виктория
адвокат
Киев (также вся Украина)
ответил 14.03.2019 19:53

обжаловать вы можете

но возможно вы не предоставили полный пакет докментов? или что то не указали?

если у вас поездка срочно - попробуйте проехать через другую таможню или предоставить полный пакет документов, или уточните у них что еще необходимо дополнительно так как обжаловать в судебном порядке это не дело одного лесети дней - это может занять и пару- восемь месяцев 

Транспортні засоби, що класифікуються за товарними позиціями 8702, 8703, 8704 (загальною масою до 3,5 тонни), 8711 згідно з УКТ ЗЕД, та причепи до них, що класифікуються за товарною позицією 8716 згідно з УКТ ЗЕД, які ввозяться громадянами-резидентами у зв’язку з виконанням своїх обов’язків за укладеними трудовими договорами з підприємствами-нерезидентами, що підтверджується документами відповідних компетентних органів країни реєстрації підприємства-нерезидента, для цілей цього Кодексу вважаються транспортними засобами особистого користування. Тимчасове ввезення громадянами-резидентами на митну територію України таких транспортних засобів дозволяється на строк до 10 діб за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, та із застосуванням до них заходів гарантування, передбачених розділом X цього Кодексу.

Строки, передбачені абзацами першим, другим, третім та п’ятим цієї частини, можуть бути продовжені органами доходів і зборів з урахуванням дії обставин непереборної сили та особистих обставин громадян, які ввезли транспортні засоби, за умови документального підтвердження цих обставин, але не більш як на 60 днів.С уважением Костромина Виктория, ИНДИВИДУАЛЬНЫЕ КОНСУЛЬТАЦИИ - ПЛАТНЫЕ
Показать контакты
0
фото
FIND
Off-line Васильева Наталия
адвокат
Киев
ответил 14.03.2019 12:30
Підтримую колег в тому, що ви можете та маєте повне право оскаржити, але це займе певний час. Попробуйте зібрати пакет документів та перетнути кордон в іншому пункті пропуску.


С уважением, Васильева Наталья
Показать контакты
0
фото
PREMIUM
Off-line Lеgal Group Help
юридическая компания
Харьков (также Киев,Днепр,Запорожье,Полтава,Одесса ,вся Украина)
ответил 14.03.2019 12:10
Добрый день уважаемый гость. Если вам срочно надо въехать то обжалование займёт около месяца в административном порядке и около трёх в судебном .Я бы порекомендовал вам предьявить полный пакет документов а именно карту побыть,справку с консульского учёта,страховку Если остались вопросы,пишите в личку или звоните.


Индивидуальная Консультация,дистанционное составление документов
Показать контакты
Получен гонорар: 30%
0
фото
FIND
Off-line ТОВ "ПРАВО НА ЯКІСТЬ" Команда юристів
юридическая компания
Киев
ответил 14.03.2019 11:12
Я так поняла по Вашему описанию на границе вы подали не все документы. При пересечении границы на иностранных номерах вы должны были предьявить :карту( побыту или сталего побыта ),справку консульского учета ,документ на авто ,доверенность ,командировочный лист , страховка на авто(обезательно)украинскую и Зеленную карту обезательно .Действия вы можете обжаловать но это не решит вопроса .На каждом пропуске есть информация о вьезде и может там свои забобоны. Можете перезвонить более подробно обсудим ваш вьезд


з повагою, Право На Якість
Показать контакты
Получен гонорар: 40%
0
фото
FIND
Off-line Островський Роман
юрист
Киев
ответил 14.03.2019 10:39

Доброго дня.

Відповідно до п’ятого абзацу пункту 4 ст. 380 Митного кодексу, авто може бути ввезено на митну територію України резидентом України, що перебуває на консульському обліку за умови подання органу доходів і зборів документів, що підтверджують право власності громадянина на такі транспортні засоби та їх реєстрацію на території відповідної країни. 

Ви можете направити скаргу на ім’я начальника митного пропуску біля Яготина про назаконні дії, бездіяльність та скасування акту, постанови, рішення митниці, а також додатково ми маєете поаво викликати поліцію для фіксування порушуваного права на тимчасове ввезення автомобіля резидентом, що перебуває на консульському обліку. З повагою, Островський Роман
Показать контакты
0
фото
PREMIUM
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр, Львов)
ответил 14.03.2019 10:37

Доброго дня!

Так, ви звісно можете оскаржити. Але це буде оскарження, яке може зайняти часу до трьох місяців, якщо у вас є час чекати- то реалізовуйте.

Щодо знайти інші підстави для вїзду. Якщо перелік документів, що ви перерахували -повний, то пораджу додати до нього довідку з органу ДФС України, про те, що Ви маєте статус нерезидента (положення Податкового кодексу це передбачають у вашому випадку), та довідку про консульский облік в Польші.Если Вы не способны защитить свои права от посягательств агрессора, его требованиям и оскорблениям не будет конца. Хочешь защититься? Свяжись со мной!
Показать контакты
0
фото
FIND
Off-line Юридическая компания "Ваша защита"
юридическая компания
Киев
ответил 14.03.2019 10:32
Добрий день! Це можно зробити черед оскарження дій митниці у адмніністративному та при відмові у судовому порядку. Звертайтесь, будемо раді Вам допомогти!


С уважением, ЮК "Ваша защита"
Показать контакты

Доступные специалисты в области таможенного регулирования

Марковская  Виктория
PREMIUM
Off-line Марковская Виктория
50 грн
Консультация
юрист
Одесса
Телефон Телефон Чат WhatsApp

Реклама
Адвокат
Адвокат