Відповідно до п. 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 1992 р. N 488 "Про умови державного обов'язкового особистого страхування військовослужбовців і військовозобов'язаних, призваних на збори, і порядок виплат їм та членам їх сімей страхових сум", "Державне обов'язкове особисте страхування військовослужбовців і військовозобов'язаних, призваних на збори, проводиться Національною акціонерною страховою компанією "ОРАНТА" за рахунок коштів державного бюджету, що виділяються Міністерству оборони, Міністерству транспорту та зв'язку, Національній гвардії, Адміністрації Державної прикордонної служби, Міністерству внутрішніх справ, Службі безпеки, Службі зовнішньої розвідки та іншим військовим формуванням, що створені Верховною Радою України".
Таким чином, таке страхування здійснюється виключно за бюджетні кошти, й вимоги військомату є незаконними та корупційними!
Скажіть, що звернетесь до військової прокуратури!
З Постановою можете ознайомитись тут http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/488-92-%D0%BF