Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


Мій син спортсмен хокеїст виходенець хокейної команди "Білий Барс .Два роки тому його запросили...

Мій син спортсмен хокеїст виходенець хокейної команди «Білий Барс .Два роки тому його запросили грати в Польшу на тей час йому було 16 років так вийшло що без нашого дозволу та команда польши стала власником що мій син ніби виходенець польскої команди. Тому що вона нібито купила всі права на нього в українськой федерації. Він там програв три місяці і приїхав назад .Два роки він майже не грав, а тут клуб Білий Барс запропонував йому заєвити в команду але вийшло що він є власником команди тТоруня і вимагає виплату за нього 1000доларів .Мені цікаво мають вони право адже він був на той момент неповнолітнім ща йому 18років


24.10.2017 23:57


фото
Off-line Сергей Рыбинцев
Адвокат / Киев
Репутация: 230 / 380 1045 отзывов
консультация
Доброго дня! Чи підписував ваш син чи ви якісь угоди, погодження чи інші договірні угоди? Важко надати правовий висновок за вашим описом, не розуміючи в сукупності всіх обставин справи. Ви маєте право зробити письмовий запит про підстави вимоги цієї виплати.
25.10.2017 09:51

фото
Off-line команда адвокатов/юристов "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ"
Юридическая компания / Киев
Репутация: 0 / 380 260 отзывов
консультация

Доброго дня!

Ви укладали договори про співпрацю між Вашим сином та спортивними клубами в Україні та Польщі? На якій правовій підставі (документ чи договір) Ваш син перейшов грати з одного клубу в інший? У Вас є в наявності такі документи? У якій формі: усній чи письмовій у Вас вимагають сплатити дані кошти?

Тільки визначивши правове становие Вас і Вашого сина відносно цих спортивних клубів - можна надати Вам більш детальну інформацію, якщо Ви надасте відповіді на наші запитання у телефонному режимі чи у повідомленні, зателефонувавши нам за номерами чи написавши до нас на e-mail, які вказані нижче.

З повагою, асистент адвоката Тетяна

25.10.2017 10:05Консультации, которые могут быть Вам интересны

Можливість бачитися з сином
Доброго дня! Необхідна консультація з такого питання. Ми з дружиною кілька років тому розлучилися. У шлюбі в нас народився син, який зараз проживає з матір'ю. Моя колишня дружина...

Спадкування батьками майна сина що помер
Доброго дня! Є квартира, що перебувалє у власності моєї колишньої дружини (1\3) сина (1/3) і моїй (1\3).4 місяці тому наш син помер. З дружиною я розлучився 6 років..."Top"

Задать вопрос Юристам