Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Ми з чоловіком хочемо усиновити дитину ,чоловіка було засуджено за ч.1ст.309 КК...

06.10.2018 22:56
Платный вопрос - 99 грн. Автор вопроса определит, какая консультация юриста ему помогла и кому передать вознаграждение!

Доброго вечора! Ми з чоловіком хочемо усиновити дитину, чоловіка було засуджено в 2008 році за ч.1ст.309 КК України до двох років позбавлення волі, на підставі ст. 75 кк у від відбув. Покаран звільнено з іспитовим строком 2 роки. Скажіть будь ласка може чоловік з такою ст. Стати усиновлювачем? І що можна зробити якщо ні? Дякую!





Ответы юристов


Получен гонорар: 20%
0
фото
PREMIUM
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр, Львов)
ответил 07.10.2018 13:06

Добрий день!

Ось перелік документів, який ви подаєте до вивчення:

До заяви додаються такі документи:

1). Копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;

2). Довідка про заробітну плату за останні шість місяців або копія декларації про доходи за попередній календарний рік, засвідчена органами державної податкової служби;

3). Копія свідоцтва про шлюб, укладений в органах реєстрації актів цивільного стану, якщо заявники перебувають у шлюбі;

4). Висновок про стан здоров’я кожного заявника, складений за формою згідно з додатком 3 (бланк видає працівник служби);

5). Засвідчена нотаріально письмова згода другого з подружжя на усиновлення дитини (у разі усиновлення дитини одним з подружжя), якщо інше не передбачено законодавством;

6). Довідка про наявність чи відсутність судимості для кожного заявника, видана органами внутрішніх справ за місцем проживання заявника;

7). Копія документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням.

Ось тут важливо звернути увагу на те, що відповідно до Наказу МВС від 29 листопада 2016 року № 1256 існує два види довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність/наявність судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України – так звану «скорочену» та «повну» довідки.

«Скорочена» довідка включатиме відомості про відсутність/наявність судимості, «повна» довідка - відомості про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність/наявність судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України.

В вашому довідку потрібно брати скорочену довідку, інакше буде наявна інформацію про притягнення.

В будь-якому разі у разі відмови на підставі притягнення - телефонуйте мені, оскільки є можливість допомогти вам.



Если Вы не способны защитить свои права от посягательств агрессора, его требованиям и оскорблениям не будет конца. Хочешь защититься? Свяжись со мной! Тел.: 0503202873, Почта: ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
Получен гонорар: 20%
0
фото
FIND
Off-line ТОВ "ПРАВО НА ЯКІСТЬ" Команда юристів
юридическая компания
Киев
ответил 07.10.2018 10:08
1) лица, осужденные в соответствии со статьей 75 настоящего Кодекса, если в течение испытательного срока они не совершат нового преступления и если в течение указанного срока решение об освобождении от отбывания наказания с испытанием не будет упразднено по другим основаниям, предусмотренным законом. Если срок дополнительного наказания превышает продолжительность испытательного срока, лицо признается не имеющим судимости, после отбытия этого дополнительного наказания ;Статья 89. Сроки погашения судимости Согласно законодательству, судимость после отбывания наказания считается погашеной. И снимается спустя три года. Основанием для отказа в усыновлении это не может сыграть роли. Усыновление должны одобрить. Если возникнут проблемы то можно заказать справку о том, что судимость снята.


з повагою, Право На Якість
Показать контактную информацию
Получен гонорар: 20%
0
фото
PREMIUM
Off-line Адвокат Евгений Александрович
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 07.10.2018 02:34
Может, так как его судимость погашена ещё в 2010 году, в силу п.1 ч. 1 ст. 89 УК Украины. Об этом он может получить справку в ГУ НП в регионе (полиции), что не имеет судимости. Снимать судимость не нужно, так как она погашена и снимается только судимость, если лицо реально, а не условно отбытии наказания (ст.91 УК Украины).


Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений Александрович /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
Получен гонорар: 20%
1
фото
PREMIUM
Off-line Уварова Анастасия Евгеньевна
юрист
Харьков (также Киев,Днепр,Запорожье,Полтава,Одесса ,вся Украина)
ответил 06.10.2018 23:11

Добрый вечер до снятия судимости с мужа вы не сможете этого сделать.



Индивидуальная консультация.Дистанционная помощь в составлении документов,представление ваших интересов ☎️ +380677063002 ☎️ +380663764787
Показать контактную информацию
Получен гонорар: 20%
0
фото
PREMIUM
Off-line Островський Роман
юрист
Киев
ответил 06.10.2018 23:06
ответ исправлен 06.10.2018 23:08

Доброго вечора!

З точки зору закону, а саме п. 10 ч. 1 ст. 212 Сімейного кодексу України, усиновлювачами не можуть бути:

10) були засуджені за злочини проти життя і здоров'я, волі, честі та гідності, статевої свободи та статевої недоторканості особи, проти громадської безпеки, громадського порядку та моральності, у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, а також за злочини, передбачені статтями 148, 150, 150-1, 164, 166, 167, 169, 181, 187, 324, 442 Кримінального кодексу України, або мають непогашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість за вчинення інших злочинів;



З повагою, Островський Роман. Деталі за телефоном: 067 328 37 39
Показать контактную информацию

Доступные специалисты в области семейного и наследственного права

Аргумент-Консалтинг, юридическая компания Содоль Андрей
PREMIUM
Off-line Аргумент-Консалтинг, юридическая компания Содоль Андрей
300 грн
Консультация
юридическая компания
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp







Реклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир






x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций