Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Як розлучитись з чоловыком якщо ми за кордоном?

08.04.2014 18:02

Добрий день! Я замужем уже 8років( в шлюбі народився син,якому зара 7р),реєстрація шлюбу була на Україні. На ланий час я з чоловіком і сином перебуваєм в Чехії,працюєм а син учиться в школі тут в Чехії. Ситуація складна,чоловік часто пє,піднімає на мене руку,жити стало невиносимо разом. Хочу розлучитись а чоловік проти.  Син на моїй стороні і сам непроти нашогорозлучення. Але на Україну поїхати не зможу на довго,максимум на тиждень. Як мені зробити,чи можна приїхати написати позовну заяву що хочу розірвати шлюб,і поїхати назад в Чехію,а розвелиб без моєї присутностіі,чи можливий такий варіант.Простобоюсь що після розлучення,чоловік не дасть дозвіл вивезти сина назад в Чехію. Чи можливо єякісь варіанти щоби я неїхала на Україну,а довірити все сестрі по довіреності,щоб нас розлучили. Чекаю ваших порад. Спільного майна з чоловіком немає,ні квартири ні машини нічого.

Файл йці.jpeg

Ответы юристов


0
фото
Off-line Сахно Алена
юрист
Борисполь
ответил 09.04.2014 01:44

Доброго дня!
Питання про розірвання шлюбу відповідно до Закону України "Про міжнародне приватне право" регулюється спільним особистим законом подружжя.
Спільним особистим законом подружжя , яке є громадянами України, незалежно від місця їх постійного проживання , є право України, а тому розірвання шлюбу між Вами та вашим чоловіком повинно здійснюватися за законодавством України. 
Відповідно до ст. 110 Сімейного Кодексу України  позов може бути пред'явлений одним із подружжя. 
У Вашому випадку необхідно для початку подати клопотання про визначення підсудності справи про розірвання шлюбу до Верховного Суду України. Після того як суддя постановить ухвалу в якій визначить підсудність Вашої справи , наступний крок - написання позовної заяви про розірвання шлюбу. Далі - судовий розгляд справи в позовному провадженні, адже відповідач - чоловік проти розірвання шлюбу. 
Третій і завершальний крок - реєстрація розірвання шлюбу в консульській установі на підставі рішення суду про розірвання шлюбу.
 Для вдалого вирішення подібних питань  Вам краще звернутися до фахівця , який спеціалізується на справах даної категорії, який представлятиме Ваші інтереси в суді (без Вашої особистої участі). 


0
фото
FIND
Off-line Костромина Виктория
адвокат
Киев (также вся Украина)
ответил 08.04.2014 19:17

дайте кому то доверенность на представление ваших интересов или наймите юриста - и все сделают без вас! будут вопросы пишите на электронкуС уважением Костромина Виктория, ИНДИВИДУАЛЬНЫЕ КОНСУЛЬТАЦИИ - ПЛАТНЫЕ
Показать контакты
0
фото
Off-line Антон Тесля
юридическая компания
Мариуполь (также Харьков, Киев, Полтава, Кременчуг)
ответил 08.04.2014 18:12

Вопрос подсудности по вашему делу решает исключительно Верховным судом Украины. Ст. 111 ГПК Украины, Підсудність справ за участю громадян України, якщо обидві сторони проживають за її межами, за клопотанням позивача визначається ухвалою судді Верховного Суду України. У такому самому порядку визначається підсудність справи про розірвання шлюбу між громадянином України та іноземцем або особою без громадянства, які проживають за межами України.Доступные специалисты в области развода и раздела имущества

Литвинец Юрий
PREMIUM
Off-line Литвинец Юрий
150 грн
Консультация
адвокат
Запорожье
Телефон Телефон Чат WhatsApp Чат WhatsApp


Консультации, которые могут быть Вам интересны

Допомога з приводу алиментив на дитину якщо мати за кордоном а дитина з батьком
дитина перебуває з батьком а мати виїхала в америку а батько платить алименти на карточку колишньої дружини ми подпли документ про пнретин кордону з програничної служби з київа а...
Реклама
Адвокат
Адвокат
Подробнее

Семейный адвокат
Семейный адвокат
Подробнее

Виктория Костромина - адвокат
Виктория Костромина - адвокат
Подробнее