Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Процедура ліквідації підприємця

04.07.2013 14:08

Доброго дня! Я фіз-особа підприємець розпочав процедуру ліквідації підприємця. Здійснив наступні дії:


1) 03.07 - подав заяву держ. реєстратору про рішення ліквідації фоп і отримав ОПИС документів


2) 04.07- подав у ДПС заяву про відмову від застосування спрощеної системи оподаткування і здав свідоцтво платника єдиного податку ( з 1 серпня я не буду сплачувати ЄП та ЄСВ)


3) 04.07 - подав заяву 8 ОПП про припинення платника податків


Питання: 1)Які наступні дії?  2)Чи потрібно здати ліквідаціїні звіти(декларація іт.д.) і якщо потрібно тоді які і коли? 3) Що робити із Пенсійним (коли і як звертатися)?


Ответы юристов


0
фото
Off-line Юрченко Діана
Юрист
Ужгород
ответил 04.07.2013 15:33
ответ исправлен 04.07.2013 16:51

Доброго дня! Ви  йдете до  державного реєстратора по місцю проживання і пишете заяву про припинення підприємницької діяльності. Реєстратор дає об'яву в спеціалізовану газету.

Після цього ви звертаєтесь у податкову і пишете заяву про зняття Вас з обліку, на  підставі якої податкова проводить документальну провірку вашого ПП (книга обліку доходів та витрат+ здаєте декларацію).  До заяви  додаються: копія опису із реєстраційної плати, справка 4-ОПП, яка була видана вам під час відкриття ПП.

В  податковій оголошують весь  список необхідої бухгалтерськиої документації, яку Ви повинні їм надати для проведення документальної провірки.  Якщо під час перевірки є порушення, Ви повинні будете сплатити штраф.  Якщо порушень нема, то Вам видадуть справку №22-ОПП про відсутність заборгованості.

Слідуючий етап– это закриття  ПП в пенсійному фонді. Для цього Ви повинні мати при собі копію акта податкової служби, звіт в ПФ форми 5 і копію опису. Якщо відсутня заборгованість  і нема порушень ПП повинні зняти з обліку.

Наскільки я помню, необхідно взяти ще відповідні довідки з Фонду зайнятості населення та з Фонду з тимчасової втрати працездатності.

Після отримання всіх справок ви  знову звертаєтесь до державного реєстратора щоб  завершити процедуру закриття ПП. Реєстратор робить відповідний запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб підприємців про проведення державної реєстрації припинення і видають  відповідний документ.

 


0
фото
Off-line Содоль Андрей
Юридическая компания
Киев
ответил 04.07.2013 14:47
ответ исправлен 04.07.2013 14:48

Так потрібно здати ліквідаційний і написати заяву додадтково (не буде зайве) про припинення діяльності в ПФ, далі чекайте 2 місяці.

Консультации, которые могут быть Вам интересны

Доброго дня!До фізичної особи-підприємця перевірка надіслала лист з вимогою надати інформацію про...
Доброго дня!До фізичної особи-підприємця перевірка надіслала лист з вимогою надати інформацію про найманих працівників: 1.Накази про прийняття і звільнення, відпустки, особові...

Чи можливо відкрити підприємця від 17років? Як закрити підприємство
Чи можливо відкрити підприємця від 17років? Як закрити підприємство

Я не лікар, але хочу відкрити підприємця для надання послуг масажу. Як оформити...
Доброго дня. Я не лікар, але хочу відкрити підприємця для надання послуг масажу. Як оформити відносини з найманим працівником (особа яка вміє робити масаж...

Я працюю на приватного підприємця, як найманий працівник. Трудового договору зі мною...
Доброго дня. Я працюю на приватного підприємця, як найманий працівник. Трудового договору зі мною не укладали. Ні усного ні письмового. Але я писав заяву на прийом на роботу....

Кредитори фізичної особи - підприємця звернулись в юридичну консультацію з наступними питаннями: чи...
Кредитори фізичної особи - підприємця звернулись в юридичну консультацію з наступними питаннями: чи несе останній відповідальність як підприємець за договорами, укладеними ним до...
Реклама
Адвокат
Адвокат
Подробнее