Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Валежник

16.11.2015 09:28
Можно ли собирать валежник в лесу для своих целей?
г. Харьков

Ответы юристов


0
фото
Off-line Бованенко Александр
адвокат
Киев (также Вся Украина)
ответил 16.11.2015 10:29

Только с разрешения местного лесхоза


0
фото
ответил 16.11.2015 10:06
ответ исправлен 16.11.2015 10:08

Права громадян на загальне використання лісових ресурсів викладено у  ст. 66 ЛКУ. Ця норма закону не передбачає право громадян безоплатно та без видачі спеціального дозволу збирати для власного споживання мертві стовбури дерев або їх частини. З цього випливає, що така діяльність потребує спеціального дозволу – лісового квитка. Звичайно, такий дозвіл видається у випадках збирання більш-менш значних обсягів «валежника». Адже на дрібний збір частин сухих дерев для власних потреб, наприклад - для розпалювання вогнища, лісовий квиток  не видається.







Реклама
Юридические услуги
Юридические услуги

Юрист
Юрист

Семейный адвокат
Семейный адвокат

Адвокат в уголовном деле
Адвокат в уголовном деле

Неотложная правовая помощь
Неотложная правовая помощь

Адвокат
Адвокат


Каталог документов

В данной категории пока нет документов для покупки



x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций