Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Лісозаготівельні роботи

09.10.2012 15:03
 

Доброго дня Шановні юристи.

Мене звати Владислав. (м. Коростень). Допоможіть, яким чином діяти у наступній ситуації. Три місяці тому я отримав лісозаготівельний квиток  і протягом цього часу займаюся вирубкою та заготівлею деревини.  Ліс не перебуває під охороною. Нещодавно у мене була перевірка з районної прокуратури, за результатами якої мені повідомили, що моя діяльність є незаконною, оскільки у мене відсутні правовстановлюючі документи на земельну ділянку, де здійснюється вирубка деревини і заготівельні роботи. Чи правомірні вимоги прокуратури і куди мені необхідно звернутися для захисту своїх прав?

Ответы юристов


0
фото
Off-line Миханів Володимир
юрист
Киев
ответил 09.10.2012 23:49

Доброго дня! Вимоги прокуратури є неправомірними. Погоджуючись з Тетяною Михайленко, раджу звернути увагу на п.2 Порядку видачі спеціальних дозволів на використання лісових ресурсів, у якому зазначено, що “лісорубний або лісовий квиток є основним документом, на підставі якого здійснюється спеціальне використання лісових ресурсів.” Цей документ видається на підставі наказу про затвердження розрахункової лісосіки, яка розбита на окремі ділянки, які вказані, зокрема, у Вашому лісорубному квитку. У ньому також вказано, що Ви є лісокористувачем. Додаткові правовстановлюючі документи не потрібні з огляду на те, що квиток видається субєктом, який, власне, і є власником або постійним користувачем ділянки. Окрім цього, пункт 4 зазначеного Порядку містить перелік документів, які необхідно подати для отримання лісорубного квитка і, звертаю Вашу увагу, що дана норма не встановлює необхідність подачі правовстановлюючого документа на земельні ділянки. Очевидно, що, оскільки лісорубний квиток є основним документом, на підставі якого здійснюються лісозаготівельні роботи, то у випадку, якщо б обовязковою вимогою отримання лісорубного квитка була наявність правовстаноовлюючих документів на земельну ділянку — необхідність подачі цих документів була б в обовязковому порядку відображена у згаданому вище переліку.


0
фото
Off-line М Т
юрист
Киев
ответил 09.10.2012 16:34

Доброго дня!

Вимоги прокуратури неправомірні.

Достатньою підставою для здійснення вирубки лісів є лісорубний квиток, в якому повинно бути зазначено інформацію про виділену лісову ділянку. Відповідно до цього документу Ви є лісокористувачем. Див., зокрема, Порядок видачі спеціальних дозволів на використання лісових ресурсів, затверджений   постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2007 р. N 761Популярные консультации

ответов: 6
20.06.2019 11:16
стоимость 195 грн.


Консультации, которые могут быть Вам интересны

набір документів
які необхідні документи для дозволу на лісозаготівельні роботи

Чоловік деякий час працював неофіційно (виконував будівельні роботи за усною домовленністю з...
чоловік деякий час працював неофіційно (виконував будівельні роботи за усною домовленністю з фізиною особою), чи можуть його притягнути до відповідальості за несплату податку.

Працював в будівельній фірмі, монтажник. На будівельних роботах відбуваються...
Доброго Дня. Працював в будівельній фірмі, монтажник. На будівельних роботах відбуваються систематичні обмани. Одесса. Останній приклад: 6 чол. Влаштувались на фірму....
Реклама
Виктория Костромина - адвокат
Виктория Костромина - адвокат
Подробнее

Адвокат
Адвокат
Подробнее


Каталог документов

В данной категории пока нет документов для покупки