Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Неправильное начисление за электричество

08.04.2014 23:01

должна ли бы ла я письменно сообщить в БГРС что я проживаю в многоквартирном доме в котором нет природного газа и отсутствует центральная система отопления для того чтобы мне начисляли по тарифу за электроэнергию для населения установленные в соответствии с постановлением НКРЭ Украины № 497 от 23,04,2012 года


Ответы юристов


0
фото
Off-line Кравчук Микола
Юрист
Киев
ответил 14.04.2014 17:14

2.1.2. Населенню, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання, відпуск електричної енергії проводиться за тарифом, установленим для населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (або електроопалювальними установками та кухонними електроплитами).

Для цілей цього Порядку до багатоквартирних будинків належать житлові будинки з трьома та більше квартирами (будинки багатоквартирні масової забудови, будинки багатоквартирні підвищеної комфортності, будинки житлові готельного типу), а також спарені або зблоковані житлові будинки з трьома та більше квартирами, крім гуртожитків, готелів, туристичних баз, таборів, будинків відпочинку, відокремлених житлових будинків садибного типу (міських, позаміських, сільських), вілл, дач, будинків для персоналу лісового господарства, літніх будинків для тимчасового проживання, садових будинків.

Підтвердження факту відсутності газифікації природним газом багатоквартирних будинків та відсутності або нефункціонування в зазначених будинках систем централізованого теплопостачання здійснюється на підставі акта, виданого державною інспекцією з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі (далі – державна інспекція).

Державна інспекція звертається до відповідного органу місцевого самоврядування для отримання підтвердження факту відсутності газифікації природним газом та відсутності або нефункціонування систем централізованого теплопостачання в окремих багатоквартирних будинках.

Акт складається в довільній формі у чотирьох примірниках, один з яких надається відповідному ліцензіату, другий – відповідно Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям, третій – органу місцевого самоврядування, а четвертий – залишається у державній інспекції. Копію акта державна інспекція надає територіальному підрозділу НКРЕ у відповідному регіоні.

Державна інспекція не рідше одного разу на рік звертається до відповідного органу місцевого самоврядування для отримання підтвердження факту відсутності газифікації природним газом та відсутності або нефункціонування систем централізованого теплопостачання в окремих багатоквартирних будинках, та у разі отримання інформації про газифікацію природним газом та/або функціонування систем централізованого теплопостачання в певних багатоквартирних будинках державна інспекція інформує ліцензіата про припинення дії попередньо виданого акта (або його частини).

Відповідний тариф для зазначеної категорії має застосовуватися з наступного розрахункового періоду після складання відповідного акта державною інспекцією.

без вашої заяви перевірка проводитися не буде, адже кому вигідно, щоб ви платили менше?)

Консультации, которые могут быть Вам интересны

Не правильное начисление за электричество что делать
Проживаю в многоквартирном доме, природный газ отсутствует, так же отсутствует система центрального теплоснабжения. Начисляют за свет по общему городскому...

Кто обязан выплатить неправильно начисленную зарплату?
Бухгалтерия хочет, чтобы я добровольно написала заявление и вернула сумму в размере 50% оздоровительных за 4 года. Аргументируют это тем, что я работаю на 0,5 ставки, а...

Неправильные начисления за газ
Здравствуйте. Вопрос такой. У меня был заключен договор пожизненного содержания с человеком, который уже умер. Счета за газ он мне передавал и я их просто оплачивал по факту...
Реклама
Адвокат
Адвокат
Подробнее

Виктория Костромина - адвокат
Виктория Костромина - адвокат
Подробнее


Каталог документов

В данной категории пока нет документов для покупки