Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

01 вересня 2017 року інвестувала в...

10.06.2019 11:51
Платный вопрос - 195 грн. Автор вопроса определит, какая консультация юриста ему помогла и кому передать вознаграждение!

Добрий день! Прошу допомогти розібратися в наступній ситуації. 01 вересня 2017 року інвестувала в будівництво квартири в житловому багатоквартирному будинку м. Києва компанією Київміськбуд (надалі - Забудовник). З Забудовником було укладено ПОПЕРЕДНІЙ ДОГОВІР КУПІВЛІ ПРОДАЖУ КВАРТИРИ, згідно якого Основний Договір повинен бути укладений після реєстрації Забудовником права власності на майно. Купівля майна здійснювалась за кредитні кошти, надані Банком. На той час я перебувала в шлюбі та чоловік давав згоду на укладення і Попереднього Договору з Забудовником, і Кредитного Договору, Договору Іпотеки з Банком. 05/12/2018 відбулось розірвання шлюбу. Поділ спільно майна не проводився. Кредит за квартиру повністю оплачую самостійно, без участі колишнього чоловіка. Колишній чоловік на квартиру не претендує. В зв’язку з вище наведеним постає декілька запитань: - Яким чином на даний момент повинно проводитись укладення Основного Договору купівлі продажу з Забудовником? Чи потрібен дозвіл колишнього чоловіка? - Як буде оформлено право власності? Чи може бути оформлено тільки на мене? - Чи може колишній чоловік написати відмову від майна? Яким чином це повинно бути оформлено? Наперед дякую за консультацію!


Ответы юристов


0
фото
PREMIUM
Off-line Некрасов Олег
Юрист
Харьков (также Киев,Днепр,Запорожье,Полтава,Одесса ,вся Украина)
ответил 10.06.2019 14:16
Добрый день уважаемый гость А подскажите предварительный договор в простой письменной форме? Если так то можете на себя оформить основной нотариальный . Если нет то вариант раздела имущества либо суд и доказывать что вы лично погашали По вопросам 1 Если нотариальный предварительный то здесь тоже нотариальный с согласием супруга либо его отказом от доли 2да Может только на Вас 3 Может написать отказ 4 нотариально должно оформлено с выдачей вытяга и техпаспорта Если остались вопросы или нужна помощь звоните или пишите здесь или соц сети (Viber,Telegram,What’s up,Messenger)  


Индивидуальная Консультация,дистанционное составление документов
Показать контакты
Получен гонорар: 50%
0
фото
FIND
Off-line Васильева Наталия
Адвокат
Киев
ответил 10.06.2019 12:47
Доброго дня, раджу до моменту укладення основного договору укласти у нотаріуса договір про поділ спільно нажитого майна після розлучення. Якщо іншого майна крім цієї квартири немає, то потрібно зазначити у нотаріуса, що квартира, яку ви збираєтесь придбати, яка вказана у попередньому договорі, укладеному за час шлюбу є вашою приватною власністю , що самостійно за власні кошти погашатимете кредит і колишній чоловік з цим погоджується і не претендуватиме на це майно. Скріпити підписами вашим та вашого колишнього чоловіка такий документ. Далі спокійно оформляєте основний договір купівлі-продажу на себе, без будь-чиєї згоди, при оформленні додаєте копію рішення суду про розлучення (чи інший документ, який підтверджує розірвання шлюбу) та копію документу про поділ майна.


С уважением, Васильева Наталья
Показать контакты
Получен гонорар: 50%
0
фото
FIND
Off-line Васильева Наталия
Адвокат
Киев
ответил 10.06.2019 12:47
ответ исправлен 10.06.2019 12:47
Этот ответ юрист предпочёл удалить :)
Получен гонорар: 50%
0
фото
PREMIUM
On-line Рыбинцев Сергей
Адвокат
Киев (также Одесса, Днепр, Львов)
ответил 10.06.2019 12:32
Добрий день! Це, насправді с точки зору правової практики дуже важка ситуація. 01/09/2017 банк надав кошти ВАМ (і чоловіку і дружині) як подружжю. На ці кошти ви купили квартиру. Тепер ви віддаєте кошти банку самостійно. Але в той день, коли був укладений попередній договір, інвестували з точки зору СК України ви оба. Я в будь-якому разі раджу у нотаріуса укласти угоду про розподіл майна, яка буде враховувати ваші інтереси щодо квартири. Але далі, даю відповідь на ваші питання: - Яким чином на даний момент повинно проводитись укладення Основного Договору купівлі продажу з Забудовником? Чи потрібен дозвіл колишнього чоловіка? /// Так, тому я і радив провести розподіл у нотаріуса - швидко і надійно. - Як буде оформлено право власності? Чи може бути оформлено тільки на мене? /// Так, це можливо - Чи може колишній чоловік написати відмову від майна? Яким чином це повинно бути оформлено? /// Як я казав вище, самий надійний способ - у нотаріуса. Телефонуйте мені, або пишіть на пошту.


Если Вы не способны защитить свои права от посягательств агрессора, его требованиям и оскорблениям не будет конца. Хочешь защититься? Свяжись со мной!
Показать контакты
0
фото
Off-line Шишкин Алексей
Юридическая компания
Харьков
ответил 10.06.2019 12:31
Оскільки квартири ще не зареєстровані забудовником, основний договір купівлі - продажу не укладався, а шлюб вже розірвано, то укладання основного договору купівлі - продажу відбудеться без згоди колишнього чоловіка, його заява не потрібна. Після укладання договору купівлі - продажу квартира повинна бути зареєстрована на вас особисто. Це так повинно відбуватися згідно до законодавства. Для більшої впевненості можете взяти у колишнього чоловіка нотаріальну заяву про те що він не претендує на квартиру. Хоча це і так ваша власність.


Доступные специалисты в области недвижимости, строительства

Некрасов  Олег
PREMIUM
Off-line Некрасов Олег
250 грн
Консультация
Юрист
Харьков
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp


Консультации, которые могут быть Вам интересны

З 16 жовтня 2017 року мене звільнено з займаної посади у зв'язку із скороченням штату...
Доброго дня. З 16 жовтня 2017 року мене звільнено з займаної посади у зв'язку із скороченням штату працівників та неможливості працевлаштування , згідно п.1 ст.40 КЗпП України....

У вересні 2016 року домовився про купівлю будинку після будівництва. Вніс заставу під...
Доброго дня. У вересні 2016 року домовився про купівлю будинку після будівництва. Вніс заставу під розписку. В розписці зазначено що підписання купівлі продажу буде після продажу...
Реклама
Адвокат
Адвокат
Подробнее