Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Мета звертання- припинення незаконного будівництва СТО в 5 метрах від вікон...

14.05.2019 12:19
Платный вопрос - 195 грн. Автор вопроса определит, какая консультация юриста ему помогла и кому передать вознаграждение!

Доброго дня! Мета звертання- припинення незаконного будівництва СТО в 5 метрах від вікон будинку. Проживаємо в приватному будинку. В 5 метрах від вікон стоїть забор, відразу за забором сусід рихтує, лагодить та фарбує автомобілі. На наші неодноразові зауваження щодо шуму та запаху ніяк не реагує і продовжує свою двяльність вже бідьше 5 років. Для робочих цілей із підручних матеріалів збудував собі гараж. Угол даного гаражу знаходиться в 5 метрах від вікон нашого будинку. Зараз сусід даний тимчасовий гараж розбирає для будівництва цегляного постійного. Прийшов до нас попередити, адже за його словами сільрада дозволу на будівництво не дала. Ми йому показали закон України про сан. норми згідно якого не можна будувати СТО ближче ніж 15 метрів від житлових будинків. Сказав, що будувати буде всеодно, а потім все оформить. Підкажіть будь ласка наші подальші кроки, а саме в які інстанції писати скарги, і в якому порядку черги це правильно робити. Адже щоб писати в наступну потрібно отримати відповіді від попередніх. Як правильно почати відстояти незаконність побудови СТО в такій близькості до нашого будинку.


Ответы юристов


Получен гонорар: 20%
0
фото
PREMIUM
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр, Львов)
ответил 14.05.2019 13:28

Добрий день!

В будь-якому разі незаконне будівництво він не легалізує. Але починати потрібно з цієї установи https://dabi.gov.ua/ і писати листи сюди.

Наступний орган скрарг - це на порушення санітарного режиму. Звертайтесь сюди http://www.consumer.gov.ua/ContentPages/Pro_Upravlinnya/102/

Цей сан нагляд зараз існує у вигляді окремого управління. В подальшому, висновок цього управління надасть вам право звернутись до суду і вимагати усунення перешкод в користування вашою власністю, зокрема шляхом її знесення.

Зокрема, я вбачаю тут і підставу для відкриття кримінального провадження за ст 356 Самовправство, адже згідно п.5.28 цих правил https://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0379-96/print1392371405888001 стверджується: "Станції технічного обслуговування і ремонту автомобілів, автозаправочні станції (АЗС) слід розміщувати в промислових і комунально-складських зонах, на магістральних вулицях і дорогах за межами житлового району."

Тож, звертайтесь до поліції, але після висновку сан нагляду.Если Вы не способны защитить свои права от посягательств агрессора, его требованиям и оскорблениям не будет конца. Хочешь защититься? Свяжись со мной!
Показать контакты
Получен гонорар: 20%
0
фото
PREMIUM
Off-line Адвокат Евгений Александрович
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 14.05.2019 13:03

Здравствуйте! Рекомендую подать заявления в: полицию (ст. 182 Кодекса Украины об административных правонарушениях-упрвень шума и иные статьи Кодекса Украины об административных правонарушениях и Уголовного кодекса Украины) , местную государственную администрацию, ГАСК (проверка строительных норм и правил), МЧС (проверка пожарного состояния), Госпродпотребслужбу Украины (бывшая Санэпидемстанция- проверка санитарных норм и правил), Госгеокадастр (проверка документов на землю), Государственная фискальная служба Украины (проверка налогового законодательства при наличии наемных и не оформленных сотрудников, иного налогового законодательства) и Государственная инспекция труда (при наличии наемных и не оформленных сотрудников).

Удачи.Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений Александрович
Показать контакты
Получен гонорар: 20%
0
фото
FIND
Off-line Шишкин Алексей
юридическая компания
Харьков
ответил 14.05.2019 12:37
Вам надо прежде всего обратиться в СЭС, он их не допустит это его частная территория, но они могут сделать все замеры и с вашей территории. проблема только в том, что это можно сделать уже на готовом объекте, пока там работы не ведутся измерять нечего нет ни шума, ни запаха. Вам необходимо найти ДБН предусматривающий нормы, соблюдение которых необходимо для организации СТО и подобных объектов. Дополнительно можно обратиться в Сельсовет с информационным запросом о возможности организации СТО в такой ситуации. Ну а дальше когда у вас будут на руках все необходимые заключения и ответы обращайтесь в суд, только в судебном порядке вы сможете реально защитить свое нарушенное право.


С Уважением Шишкин Алексей
Показать контакты
Получен гонорар: 20%
0
фото
PREMIUM
Off-line Lеgal Group Help
юрист
Харьков (также Киев,Днепр,Запорожье,Полтава,Одесса ,вся Украина)
ответил 14.05.2019 12:29
Добрый день уважаемый гость 1 Напишите заявление в фискальную службу о незаконной предпринимательской деятельности 2 Напишите заявление в сельскую раду ,сельскому голове о незаконном строительстве 3 Напишите заявление в ГАСК 4 Подайте в суд заявление о запрете незаконного строительства Если остались вопросы звоните или пишите здесь или соц сети (Viber,Telegram,What’s up,Messenger)


Индивидуальная Консультация,дистанционное составление документов
Показать контакты
Получен гонорар: 20%
0
фото
FIND
Off-line Островський Роман
юрист
Киев
ответил 14.05.2019 12:28

Доброго дня. 

Для початку ви можете направити сусіду письмову претензію з вимогою дотримуватись санітарних норм при будівництві СТО біля вікон. Дану претензію потрібно направити поштовим відправленням із повідомленням про вручення.

Паралельно направляйте скаргу до ДАБІ - https://dabi.gov.ua/ та сільської ради щодо незаконного будівництва за відсутності дозвілтної документації.

Після отримання підтвердження про отримання претензії вашим сусідом (повідомлення про вручення), а також відповіді від ДАБІ та сільскої ради, звертайтесь до суду із позовом про порушення принципу добросусідства згідно ст. 103 Земельного кодексу.З повагою, Островський Роман
Показать контакты

Доступные специалисты в области недвижимости, строительства

Lеgal  Group Help
PREMIUM
Off-line Lеgal Group Help
250 грн
Консультация
юрист
Харьков
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp


Консультации, которые могут быть Вам интересны

Приватизація землі і незаконне будівництво
Доброго дня. У нас така ситуація. Ми почали приватизовувати землю, земельний зробив усі документи і вони мали йти на міську раду на сесію. У нас є незаконне будівництво на цій...

Прораб корпорації “Київміськбуд” П. з метою зменшити затрати на будівництво житлового будинку на...
Прораб корпорації “Київміськбуд” П. з метою зменшити затрати на будівництво житлового будинку на вулиці Микитенко розпорядився використовувати списане риштування. Під час...
Реклама
Адвокат
Адвокат
Подробнее

Виктория Костромина - адвокат
Виктория Костромина - адвокат
Подробнее