Доброго дня. Районний суд є останньою інстанцією для оскарження притягнення до адміністративної відповідальності. Протокол про цей адмінделікт складають уповноважені на те посадові особи Національної поліції, посадові особи, уповноважені на те виконавчими комітетами (а у населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів, - виконавчими органами, що виконують їх повноваження) сільських, селищних, міських рад та член громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону. Справи про це адмінправопорушення, за Кодексом України про адміністративні правопорушення, розглядають адміністративні комісії при виконавчих органах сільських, селищних та міських рад, виконавчі комітети (а в населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів-виконавчі органи, що виконують їх повноваження) сільських, селищних, міських рад і поліція. Винесену постанову про адміністративне правопорушення можна оскаржити в порядку, визначеному в КУпАП (статті 288, 289 та сусідні їм).
За ст. 175-1 КУпАП, куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом, а також в інших місцях, визначених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради, -тягне за собою попередження або накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Як видно, Вам наклали найлегше з покарань, передбачених в санкції цієї статті. Під неоподатковуваним мінімумом доходів громадян, згідно із Податковим кодексом України, при притягненні за адміністративні правопорушення має слід розуміти податкову соціальну пільгу станом на початок року. Вона на 2019 рік становила 960 гривень 50 копійок. В частині випадків при притягненні до відповідальності за адмінправопорушення НМДГ визначають в 17 гривень.
Скарга подається в орган (посадовій особі), який виніс постанову по справі про адміністративне правопорушення, якщо інше не встановлено законодавством України. Скарга, що надійшла, протягом трьох діб надсилається разом із справою органу (посадовій особі), правомочному відповідно до цієї статті її розглядати. Особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.