Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


Находился в Польше в ожидании решения по временному виду на жительство (карта...

Здравствуйте. Находился в Польше в ожидании решения по временному виду на жительство (карта побыту). Предыдущая карта закончилась 31.03, в паспорте стоит печать. Выехал в Украину 18.06 по обычному паспорту. На данный момент уже сделан биометрический паспорт, выдан 8.07. Вопрос, смогу ли я заехать по биометрическмй паспорту, по безвизу на 90 дней?


12.07.2019 10:57
200 грн.


фото
Off-line Роман Островський
Юрист / Киев
Репутация: 13 / 380 21 отзыв
консультация

Доброго дня.

Відповідно до пункту 2 Правил перетинання державного кордону України,

2. Перетинання громадянами України (далі - громадяни)
державного кордону здійснюється в пунктах пропуску через державний
кордон та пунктах контролю (далі - пункти пропуску), якщо інше не
передбачено законом, за одним з таких документів, що дають право
на виїзд з України і в'їзд в Україну:
1) паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
2) дипломатичний паспорт;
3) службовий паспорт;
4) проїзний документ дитини (чинний протягом строку, на який
він виданий);
5) посвідчення особи моряка;
6) посвідчення члена екіпажу. Таким чином, законодавством України не встановлена залежність наявності біометричного закордонного паспорту або старого зразку від права на перетинання кордону. Безвізовий режим з Польшою передбачає знаходження на теритоії до 180 днів на рік, а отже, якщо ви не використали даний ліміт, то мажете право перетнути кордон по біометричному паспорту ще на 90 днів.
12.07.2019 11:17

фото
Off-line Роман Островський
Юрист / Киев
Репутация: 13 / 380 21 отзыв
предложение
Якщо у вас виникнуть додаткові питання, ви можете вибрати мене виконавця, а далі мені будуть доступні ваші контакти
12.07.2019 11:20


200 грн.
Получен гонорар: 100%
фото
Off-line Сергей Штангей
Адвокат / Киев
Репутация: 139 / 380 627 отзывов
консультация

Так зможете, прикордонники  мають доступ до загальної бази даних, де вказано, коли саме ви подали документи на розгляд. Тому ви зможете повертатися за чинним біометричним паспортом і вказати мету поїздки – отримання децизii.

12.07.2019 11:26

фото
Off-line Сергей Штангей
Адвокат / Киев
Репутация: 139 / 380 627 отзывов
предложение
Додаткова консультація
12.07.2019 11:27


200 грн.
ok Выбор клиента









"Top"

Задать вопрос Юристам